فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دستگیری متهمان قتل مرد جوان در کمپ ترک اعتیاد مرکز تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، اوایل شهریور ماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان لولاگر در تماس تلفنی با قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی با دستور قضایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مردی حدوداً ۴۵ ساله را به‌نام مسعود مشاهده کردند که به‌دلایل نامشخصی فوت کرده بود.

بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مسعود ساعتی قبل به‌خاطر حال نامساعد جسمی از سوی کارکنان یک کمپ ترک اعتیاد در غرب تهران به این مرکز درمانی منتقل شده اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشته و نهایتاً به کام مرگ فرو رفته است.

بدین ترتیب جسد متوفی برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد که در ادامه متخصصان اعلام کردند مسعود به‌دلایل طبیعی فوت نکرده و براثر ضرب‌وجرح به قتل رسیده است که همین کافی بود تحقیقات جنایی در رابطه با پرونده آغاز شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  خبر خوش برای سربازان ماهر فنی/اعطای گواهینامه مهارت به ۷۰۰هزار سرباز

در نخستین گام مأموران اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس جنایی پای در کمپ ترک اعتیاد گذاشتند و دوربین‌های مداربسته را هدف بازبینی قرار دادند که در ادامه مشخص شد فیلم‌‌ها پاک شده است و کمپ مورد نظر مجوزهای لازم را نداشته است!

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، مسعود که به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشته چندی قبل توسط همسایه‌ خانه خود به این کمپ منتقل شده و در آنجا هدف ضرب‌وجرح قرار گرفته است که احتمالاً به همین خاطر فیلم دوربین‌های مداربسته پاک شده است.

در جریان تحقیقات یکی از افراد بستری در کمپ ترک اعتیاد که از ماجرا مطلع بود به تیم جنایی گفت: مسعود پس از آن که در کمپ ترک اعتیاد مستقر شد، روی تخت یک فرد دیگری خوابید که این موضوع باعث شد یکی از مسئولان کمپ که مرد جوانی است، عصبانی شود.

او گفت: مرد جوان در چندین نوبت مسعود را به‌شدت از ناحیه سر هدف ضرب‌وجرح قرار داد که در ادامه حال جسمانی او بد شد؛ پس از این حادثه عوامل کمپ ترک اعتیاد، مسعود را به بیمارستان لولاگر منتقل کردند اما اقدامات درمانی اثر نکرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ایجاد گشت‌های ویژه برای مقابله با مجرمان خشن/ تشدید برخوردبا سارقان

کارآگاهان در شاخه‌ بعدی از تحقیقات، با اقدامات گسترده اطلاعاتی مخفیگاه متهم ردیف اول پرونده را و مسئول وقت کمپ ترک اعتیاد را در یکی از نقاط جنوب تهران شناسایی و در اجرای دستورات به‌موقع بازپرس جنایی متهمان را دستگیر کردند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی محمدمهدی براعه از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/+

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *