فیلترهای سرامیکی ریخته گری

دو پروژه بزرگ حوزه بحران به همت هلال احمر و کمیته تخصصی خیرین انجام شد

عضو کمیته تخصصی خیرین و مسئولیت اجتماعی در حوزه مدیریت بحران شهر تهران:

دو پروژه بزرگ حوزه بحران به همت هلال احمر و کمیته تخصصی خیرین انجام شد

 

 

دیدارنیوز: «مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان جمشید» و عضو «کمیته تخصصی خیرین و مسئولیت اجتماعی در حوزه مدیریت بحران شهر تهران»گفت: با تسهیلگری، همراهی و همفکری سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور و کمیته تخصصی خیرین حوزه مدیریت بحران شهر تهران به لطف خیرین موسسه دو پروژه بزرگ حوزه‌ی بحران انجام شد.

اشکان تقی پور افزود: حدود ۳۸ تن در مقیاس وزنی مواد زیستی و معیشتی در مناطق سیل رده‌ی استان سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان با امداد هوایی و زمینی به دست خانواده‌های آسیب دیده از سیل رسید. ارزش این اقلام در حدود ۵۰ میلیارد ریال بود که از سوی خیرین موسسه و تسهیلگری نهاد‌های ذیربط و جمعیت هلال احمر در دو استان به انجام رسید.

وی افزود: در طول مراحل کمک رسانی هوایی و زمینی با همراهی مسئولان عالی رتبه‌ی ذیربط کشوری و استانی و امدادگران و داوطلبان جهت بررسی شرایط هم‌میهنان آسیب دیده از سیل و آگاهی از روند کمک رسانی به آسیب دیدگان کرامتمند حضور داشته است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۵ نکته مهم برای در امان ماندن از کرونا در منزل

عضو هیئت مدیره شبکه ملی موسسات خیریه و نیکوکاری در ادامه گفت پروژه‌ی دیگر حوزه‌ی بحران آبرسانی از طریق تهیه حدود ۲۶ هزار متر لوله، اتصالات و انشعابات برای آبرسانی به ۶ روستای فاقد لوله کشی آب در شهرستان “درمیان” استان خراسان جنوبی بود که با حضور اشکان تقی پور، معاون سیاسی و امنیتی استانداری استان، فرماندار شهرستان در میان، معاون رییس جمعیت هلال احمر کشور و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران و استان خراسان جنوبی، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران و استان خراسان جنوبی و دیگر معاونان ذیربط، مدیران آبفای استان و اهالی  شهرستان، روستا‌ها و مسئولان آغاز شد.

«چهره ماندگار مدرسه سازی کشور در سال ۱۳۹۹» افزود: در این پروژه آبرسانی ۲۹۷ خانوار در ۶ روستای درگیر در بحران خشکسالی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای مشترک آب آشامیدنی در منزل خود با نصب تمامی لوله کشی مورد نیاز و انشعابات و اتصالات تا ۳ ماه آینده خواهند شد.

تقی پور، مدیر عامل موسسه نیک گامان جمشید، هزینه‌ی این پروژه کاملا مردم نهاد که از طرق خیرین موسسه تامین می‌شود را تاکنون ۳۸ میلیارد ریال برشمرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  عنبر نسارا چیست و چه کاربردی دارد؟

در پایان او از همراهی، همفکری و تسهیلگری جمعیت هلال احمر و سازمان مدیریت بحران و دیگر نهاد‌های ذیربط در انجام پروژه‌های خیرین تشکر ویژه کرد.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *