فیلترهای سرامیکی ریخته گری

رأی جالب قاضی برای مرد قمارباز؛ خرید تبلت برای ۸ دانش‌آموز تحت‌پوشش بهزیستی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، شهریورماه سال جاری، با اقدامات اطلاعاتی، اقدامات یک مرد جوان در فعل مجرمانه و غیرشرعی قمار در محله لواسان برای پلیس محرز شد و خیلی زود متهم پرونده با دستور قضایی دستگیر شد.

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، مرد جوان به‌تازگی قماربازی را شروع کرده و مبالغ زیادی را نیز از دست داده است که خود متهم در جریان تحقیقات به اعمال مجرمانه خود اعتراف کرد.

پس از پایان تحقیقات مقدماتی، قرار جلب و کیفرخواست متهم به‌اتهام قماربازی، از سوی دادسرای لواسانات صادر شد و متهم پای میز محاکمه در شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری دوی شهرستان لواسان به‌ریاست قاضی میثم حسین‌پور، ایستاد.

در ابتدای جلسه رسیدگی، متهم در جایگاه حاضر شد و اتهام به وی تفهیم شد؛ متهم در روند رسیدگی جلسه دادگاه به جرم خود اعتراف و پس از اظهار پشیمانی از قاضی طلب عفو و بخشش کرد.

به گزارش تایمز، سیر مراحل قانونی پرونده ادامه داشت تا اینکه رأی پرونده مذکور صادر شد؛ متهم با توجه به نداشتن سابقه کیفری و ابراز ندامت به‌جای ۸ ماه حبس با حکم مجازات جایگزین حبس دادگاه، محکوم شد ۸ تبلت برای ۸ دانش‌آموز تحت‌پوشش بهزیستی خریداری کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تردد روان زوار خارجی اربعین از مرزهای زمینی ایران

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

آدم‌ربایی ۳۰۰۰۰دلاری کارگر میانسال در مرکز تهران!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آبان‌ ماه امسال، مرد میانسالی به پلیس تهران مراجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد