فیلترهای سرامیکی ریخته گری

رشیدی: طرح شفافیت قوای ۳گانه به‌زودی برای اجرا ابلاغ خواهد شد

محمد رشیدی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تایمز، با اشاره به رفع مجدد ایرادات شورای نگهبان در طرح شفافیت قوای‌سه گانه گفت: همان‌طور که به مردم قول داده بودیم، طرح شفافیت قوای سه‌گانه بعد از چند بار رفت و برگشت بین مجلس و شورای نگهبان، تصویب شد.

وی ادامه داد: طرح شفافیت قوای ۳گانه از دو سال قبل در دستور کار مجلس یازدهم بود اما حدود یک سال و نیم در رفت و برگشت مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان قرار داشت تا اینکه در نهایت روز گذشته مجدداً ایرادات شورای نگهبان به این طرح رفع شد تا ان‌شاءالله در آینده نزدیک برای اجرا ابلاغ شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ما قول داده بودیم که شفاف باشیم و پای قول‌مان هم ماندیم، البته ما در مجلس، قبل از تصویب نهایی طرح شفافیت، آرای خود را به‌صورت داوطلبانه اعلام می‌کردیم، به‌طوری که مردم می‌توانستند از چند ماه قبل، آرای ما در مجلس شورای اسلامی را در سایت رسمی مجلس مشاهده کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بازدید سرلشکر باقری از منطقه پدافند هوایی شمالغربارتش

رشیدی تصریح کرد: طرح شفافیت جزو وعده‌های نمایندگان مجلس یازدهم بود که به‌لطف خداوند به وعده خودمان عمل کردیم، امیدواریم که در آینده مجلس دوازدهم  شفاف‌تر از مجلس یازدهم باشد.

انتهای پیام/+

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

بررسی نحوه دهک‌بندی و علل تغییر در زمان واریز یارانه‌ها در مجلس

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تایمز، کمیسیون‌های تخصصی مجلس این هفته جلسه دارند که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد