چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

سارق بیمارستان بازداشت شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق یک بیمارستان و یک سارق حرفه‌ای منزل خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح دو ماموریت ماموران فرماندهی انتظامی شهر ری، گفت: پس از اینکه تعداد سرقت اموال با ارزش شهروندان در بیمارستان فیروز آبادی شهر ری افزایش یافت، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و تیمی از ماموران پلیس تحقیقات ابتدایی را در زمینه شناسایی و دستگیری این سارق یا سارقان آغاز کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه  مشخصات و ساعات حضور این متهم در بیمارستان شناسایی شد، گفت: در همین راستا ماموران طی یکی از گشت‌زنی‌های هدفمندی که در بیمارستان صورت گرفت، او را مشاهده کرده و برای دستگیر کردن او وارد عمل شدند. ماموران در یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر و طی بررسی‌های اولیه تعدادی اموال به سرقت رفته را نیز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: متهم که ۴۷ ساله بود در تحقیقات اولیه به جرم خود در خصوص سرقت اموال با ارزش دیگران در بیمارستان اعتراف کرد. تا به حال چهار نفر از مالباختگان شناسایی شدند و تحقیقات برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد. متهم نیز پس از سیر مراحل در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

دستگیری سارق منزل در شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری درباره دستگیری سارق حرفه‌ای منزل در محدوده شهر ری نیز گفت: پس از اینکه چند مورد سرقت منزل در محدوده شهرستان ری به پلیس اطلاع داده شد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و ماموران این پلیس پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت شبانه روزی سارق را شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه مخفیگاه سارق نیز شناسایی و این فرد در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد؛ گفت:‌ متهم فردی سابقه دار بود در تحقیقات پلیسی و فنی به چهار فقره سرقت منزل اعتراف کرد. کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را دو میلیارد ریال برآورد کردند.

به گفته جلیلیان متهم با شیوه تخریب در وارد منازل شده و اموال ساکنان را سرقت کرده بود. مالباختگان نیز شناسایی و به پلیس آگاهی شهرستان ری دعوت شدند. همچنین متهم نیز پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.
 
انتهای پیام

حتما ببینید

امدادرسانی به بیش از ۱۱ هزار نفر در طرح نوروزی هلال احمر/ انجام ۵۱۵ مورد عملیات جاده‌‎ای

سخنگوی طرح نوروزی هلال‌احمر ‌با اشاره به آغاز طرح ملی امداد و نجات نوروز ۱۴۰۲، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *