آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

سردار احمدی مقدم از کالج دفاع ملی و مرکز مطالعات راهبردی نیروی هوایی هند بازدید کرد

 به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تایمز، سردار اسماعیل احمدی مقدم رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی که در راس یک هئیت بلند پایه به منظور توسعه روابط آموزشی و پژوهشی  به کشور هند سفر  کرده، ضمن ملاقات با رئیس کالج دفاع ملی هند، از بخش‌های مختلف این کالج بازدید کرد.

 

در این ملاقات، دو طرف در خصوص تبادل دانشجو، انجام پژوهش‌های مشترک و تبادلات علمی با یکدیگر گفتگو  و زمینه‌های مشترک همکاری را مورد بررسی قرار  دادند.

 افزایش  همکاری‌ها در موارد مورد علاقه از جمله پژوهش‌های علمی و آموزشی مشترک، تبادل دانشجو و هیئت‌های مطالعاتی از دیگر توافقات دو طرف بود.

سردار اسماعیل احمدی مقدم رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی همچنین در ادامه سفر ۵ روزه خود، از مرکز مطالعات راهبردی نیروی هوایی هند بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن آشنایی با فعالیت های مرکز مطالعات راهبردی نیروی هوایی هند، با حضور در جمع اساتید و دانشجویان این مرکز، مسائل جهانی و منطقه‌ای و زمینه‌های همکاری مشترک دو کشور  مورد مباحثه قرار گرفت. همچنین در ادامه این سفر هئیت بلند مرتبه دانشگاه عالی دفاع ملی  از  موسسه عالی حکمرانی DARPG هند بازدید بعمل  آورد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سردار صفوی: ملت ایران تسلیم نمی‌شود

 سردار  احمدی مقدم  در ملاقات با رئیس موسسه عالی حکمرانی و اصلاحات دولتی( Grievances ) ابراز امیدواری کرد که روند رو به رشد مناسبات  علمی آموزشی دو کشور هرچه بیشتر توسعه یابد.

 توافق با مدرسه حکمرانی شهید بهشتی در خصوص زمینه‌های مشترک همکاری و امضای تفاهم نامه فی مابین برای همکاری های دو طرف در زمینه‌های مشترک از دیگر برنامه‌های این بازدید بود.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

برخی می‌خواهند جنبش دانشجویی درگیر مسائل دسته چندم شود/ شرط اثرگذاری جنبش دانشجویی چیست؟| میزگرد دانشجویی تسنیم

 گروه سیاسی خبرگزاری تایمز_ فاطمه کریمی: حیات فعالیت‌های دانشجویی در کشور ما به پیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد