چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

سردار شدن ۱۴ فرمانده در فراجا

درجه ۱۴ نفر از روسا و فرماندهان انتظامی در مجموعه فراجا با موافقت فرمانده معظم کل قوا از سرهنگی به سرداری ارتقا پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، به پیشنهاد سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی و موافقت فرمانده معظم کل قوا، درجه ۱۴ نفر از روسا و فرماندهان مجموعه انتظامی در کشور از سرهنگ تمامی به سرتیپ دومی ارتقا پیدا کرد. 

بر این اساس جواد تقوی، عبدالعلی روانبخش، حسین حسن پور، حمیدرضا عسگری، احمدرضا منتجبی، عباس مسعودی، احمدرضا استوار، علی نوروزی، محمدرضا بیدمشکی، بهمن علیپور، سلمان آدینه‌وند، عبدالوهاب حسنوند، دوستعلی جلیلیان و محمدعلی عامری ۱۴ فرمانده پلیس هستند که پس از این با درجه سرتیپ دومی یا همان سرداری به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا در مراسم ارتقاء و اهدا درجه فرماندهان گفت: این ارتقاء درجه باید موجب ارتقاء احساس مسئولیت بیشتر در ارائه خدمت صادقانه و خالصانه به مردم شریف شود. 

فرمانده کل انتظامی کشور، توسعه تعاملات با مردم و نیروهای زیر مجموعه و احساس مسئولیت وپاسخ گویی را ازمولفه های مدیران جهادی ودر تراز انقلاب برشمرد و از فرماندهان خواست که بیش از گذشته به این موارد توجه داشته باشند.

انتهای پیام

حتما ببینید

تاکید رادان بر ضرورت حضور متفاوت پلیس در حوزه امنیت

رئیس پلیس کشور با تاکید بر اینکه نوروز نشانه‌ای برای شروع خدمات‌رسانی مضاعف به مردم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *