فیلترهای سرامیکی ریخته گری

سقوط مرد جوان در چاه محوطه کارگاهی بزرگراه نیایش به‌دلیل فقدان علائم هشداردهنده

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، ساعت ۲۰:۴۴ یکشنبه ۲ مهر ماه، یک مورد حادثه سقوط در چاه به‌آدرس مسیر غرب به شرق بزرگراه نیایش بعد از جنت‌آباد به سازمان آتش‌نشانی اعلام می‌شود.

محل حادثه یک پروژه عمرانی است که چند حلقه چاه در آن وجود داشت و یک مرد جوان به‌هنگام عبور از آن محل به داخل یکی از چاه‌ها سقوط کرده بود که آتش‌نشانان با احتیاط کامل فرد مصدوم را خارج کردند و تحویل اورژانس ۱۱۵ دادند.

بر اساس اعلام سخنگوی سازمان آتش‌نشانی،‌ روی برخی چاه‌ها با صفحات مشبک و درپوش‌هایی پوشانده شده بود اما مشخص نبود این چاله حفاظی داشته است یا خیر.

همسر فرد مصدوم در تماس با تایمز درباره این حادثه گفت: عدم رعایت نکات ایمنی از سوی عوامل و مالکان این محوطه کارگاهی و نبود علائم هشداردهنده در این محوطه منجر به بروز این حادثه ناگوار برای این مرد جوان شده است.

در همین راستا با فرد مصدوم نیز گفت‌وگو کردیم؛ این فرد که در زمان حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است، هوشیار است اما وضعیت چندان مناسبی ندارد و دچار شکستگی و خردشدگی شدید دو مهره در ناحیه کمر، چندین شکستگی در ناحیه پا و بازوی دست شده است که نیاز به چند عمل جراحی دارد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بازداشت یکی از متهمان به قتل مادر و فرزند درفریدونکنار

این مرد جوان درباره جزئیات این حادثه به تایمز گفت: یکشنبه حدود ساعت ۸ شب ما در حال حرکت به‌سوی “مجتمع تجاری نیایش” بودیم و به ما گفتند ظرفیت پارکینگ این مجموعه تکمیل شده است؛ بنابراین باید خودرو را در محلی دیگر پارک می‌کردم.

وی ادامه داد: وقتی دیدم که در نزدیکی بازار جنت، محوطه‌ای وجود دارد که چند ماشین شخصی در آن پارک شده است؛ اقدام به پارک کردن در آن قسمت کردم که ظاهراً در نزدیکی محل پارک اتومبیل‌ها، محوطه کارگاهی بود اما هیچ هشدار و نوار زردرنگی برای جدا کردن این بخش از محل پارک ماشین‌ها وجود نداشت.

این فرد مصدوم با بیان اینکه نبود روشنایی کافی در این محوطه کارگاهی در بروز این حادثه مؤثر بوده است، متذکر شد: من پس از پارک کردن از اتومبیلم پیاده شدم تا به‌سوی بازار حرکت کنم اما داخل یک چاه بزرگ سقوط کردم زیرا آن محوطه تاریک بود و هشداری نیز برای عدم ورود به آن محوطه وجود نداشت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار سرمای کشنده برای ۲۴۰ میلیون آمریکایی/ مرگ ۱۷ تن درکولاک و یخبندان

همسر این فرد مصدوم نیز در تکمیل اطلاعات بیان‌شده گفت: من به‌همراه خانواده‌ام وارد بازار شدم اما همسرم که برای پارک کردن ماشین رفته بود، تأخیر داشت؛ با او تماس گرفتم که بعد از مدتی پاسخ داد و به‌سختی گفت که نزدیک محل پارک خودرو، داخل یک حلقه چاه سقوط کرده است!

وزارت بهداشت , بهداشت و درمان , اورژانس , حوادث ,

وی یادآور شد: من به آن محوطه رفتم و یکی یکی داخل چاله‌ها را می‌گشتم تا همسرم را پیدا کنم. در نهایت با تماس با آتش‌نشانی و اعزام آتش‌نشانان به محل حادثه موفق به خارج کردن همسرم از چاله شدیم. برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند که بی‌احتیاطی همسرم باعث سقوط او به داخل چاله شده است در حالی که این‌طور نیست و علائم هشداردهنده مناسب در آن محوطه وجود نداشته است و روی برخی چاه‌ها را با چوب و میل‌گرد پوشانده بودند و روی برخی از چاله‌ها محافظی وجود نداشت و نبود درپوش مناسب روی چاه و تاریکی محوطه، باعث بروز این حادثه برای همسرم شده است.

انتهای پیام/+

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  سردار رضایی: مردم اگر سلاح غیرمجاز دارند به پلیس تحویلدهند
دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

آدم‌ربایی ۳۰۰۰۰دلاری کارگر میانسال در مرکز تهران!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آبان‌ ماه امسال، مرد میانسالی به پلیس تهران مراجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد