آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری
سوله دست دوم

سوله دست دوم و بررسی علل تمایل به خرید آن

براساس آمار و اطلاعات میدانی تمایل به استفاده از سوله دست دوم در بین صنعتگران و بازرگانان افزایش یافته است. زمانی که قدرت خرید یک وسیله نو کم میشود و یا به صرفه نیست رو آوردن به دست دوم آن عقلانی و اجتناب ناپذیر است.

 فروش سوله با قیمت مناسب

فاکتور قیمت همیشه از مهم ترین عوامل برای مدیران محسوب می باشد و همه تلاش ها در جهت کاهش بهای تمام شده سوله جهت گیری می شود. البته کاهش قیمت صرفاً به معنای برطرف نمودن وقفه های عملیاتی، حذف زوائد طراحی و کاهش در ضایعات مواد مصرفی مورد نظر است؛ به نحوی که هیچ خللی به استحکامات و اجزای اصلی سوله وارد نمی آید و هیچ خطری، استراکچر سوله را تهدید نمی کند.

 علل انتخاب سوله تیر ورقی

تیر ورق به عنوان یک المان ابداعی، از سه قطعه ورق فولادی مجزا با ضخامت معین تهیه می شود که اتصال میان آنها از نوع جوش است. صفحه میانی در تیر ورق، جان نامیده می شود که جزء اصلی محسوب می شود و بیشترین فشار بر این قسمت وارد می شود؛ لذا به صورت تخت، موجدار یا سینوسی، و چند ضلعی ساخته می شود. به دو سطح مقطع کوچکتر جان تیر ورق از دو سمت، دو بخش کاملاً مشابه و متقارن به نام بال جوش داده می شوند که تعادل تیر ورق را تأمین می نمایند تا به عنوان یک المان ابتکاری در ساخت سوله، مقاومت بی نظیری در برابر انواع نیروهای کششی و فشاری از خود نشان دهد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  وام شگفت انگیز برای خرید مسکن | واجدین شرایط چه کسانی هستند؟

 

Originally posted 2022-05-17 11:18:32.

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

خرید تیغ اره نواری

معرفی و راهنمای خرید تیغ اره نواری بصورت آنلاین

فهرست1 راهنمای خرید تیغ اره نواری آنلاین1.1 ۱٫ تعیین نوع تیغ اره نواری1.2 ۲٫ اندازه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد