فیلترهای سرامیکی ریخته گری

صدای نامزد‌های انتخابات مجلس در «ایران‌صدا»-تایمز


مهدی شاملو مدیر شبکه ایران‌صدا در معرفی صفحات تبلیغاتی نامزد‌های دور دوم انتخابات مجلس گفت: تاکنون محتوا‌های تبلیغی استان‌هایی که انتخابات آنها به دور دوم کشیده است بر روی نرم افزار ایران‌صدا قابل مشاهده است. کاربران می‌توانند با مراجعه به نرم افزار ایران صدا و انتخاب حوزه‌های انتخاباتی استان ها، فهرست نامزد‌های انتخاباتی مرحله دوم را مشاهده کنند.

وی در تشریح صفحه اختصاصی نامزد‌ها تاکید کرد: با انتخاب نام هر نامزد، سامانه شما را به صفحه اختصاصی نامزد هدایت کرده و محتوای تبلیغاتی ایشان به آسانی در دسترس و قابل مشاهده است.

مدیر شبکه ایران‌صدا، با اشاره به قابلیت‌های دیگر صفحات انتخاباتی افزود: علاوه بر صفحه اختصاصی نامزد‌های انتخاباتی که نام کامل و تصویر ایشان قابل مشاهده است، بخش اشتراک گذاری به همراه ابزار تولید بارکد مربعی (QRCode) نیز برای همه مخاطبان به ویژه هواداران و اعضای ستاد انتخاباتی در دسترس است.

وی در تشریح صفحه اختصاصی نامزد‌های انتخاباتی دور دوم افزود: در بخش اصلی صفحه اختصاصی هر نامزد، محتوای صوتی به همراه «مدت»، «نام»، «شرح محتوا»، «فهرست شده» و دو امکان «پخش» و «ذخیره» در دسترس مخاطبان است. همچنین پخش قطعات صوتی در قالب «لیست پخش» به صورت خودکار از قابلیت‌های دیگر صفحات نامزد‌های انتخاباتی است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - مسیر مهربانی را گم کرده‌ایم

مدیر ایران‌صدا با بیان اینکه بخش دیگری از سامانه به مناظره‌های بین نامزد‌های مجلس اختصاص دارد عنوان کرد: با این اقدام، مردم می‌توانند مجموعه اطلاعات مورد نیاز درباره نامزد‌ها را گردآوری کرده و برای خود نشانه گذاری کنند تا در روز انتخابات همراه با ایران صدا پای صندوق‌های رای حاضر شوند و نامزد اصلح مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مخاطبان می‌توانند نرم افزار تلفن همراهِ ایرانصدا را ویژه اندروید از این نشانی به صورت رایگان دریافت کنند و یا برای دسترسی آنلاین به خدمات سامانه انتخابات از طریق مراجعه به وب سایت ایران صدا به این نشانی اقدام کنند.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد و از میان نامزد‌های حاضر در عرصه رقابت ۲۴۵ نفر به مجلس راه یافتند و سرنوشت ۴۵ کرسی باقی مانده در دور دوم انتخابات که روز جمعه ۲۱ اردیبهشت برگزار می‌شود، روشن خواهد شد.

طبق اعلام وزارت کشور تعداد رای صحیح مأخوذه در حوزه انتخابیه تهران یک میلیون و ۵۶۹ هزار و ۸۵۷ رأی بود از بین نامزد‌ها تعداد ۱۴ نفر به طور مستقیم وارد مجلس شدند و ۳۲ نفر دیگر نیز به مرحله دوم انتخابات راه یافتند که برای تصدی ۱۶ کرسی باقی مانده بهارستان در ۲۱ اردیبهشت به رقابت خواهند پرداخت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - عظمت جایگاه امیرالمؤمنین(ع) در قیامت بر اساس منابعاهل سنت


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *