فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ضعف به اقتصاد آلمان رخنه کرد

یک نظرسنجی نشان داد که فعالیت‌های تولیدی آلمان در ماه فوریه به طور کلی کاهش یافت اما تولید برای اولین‌بار در ۹ ماه گذشته افزایش یافت زیرا مشکلات زنجیره تامین نشانه‌هایی از کاهش را نشان داد.

به گزارش ایسنا، شاخص نهایی مدیران خرید اس‌اندپی گلوبال برای بخش تولید که حدود یک پنجم اقتصاد آلمان را تشکیل می‌دهد، از ۴۷.۳ در ژانویه به ۴۶.۳ در فوریه کاهش یافت و پایین‌ترین سطح خود را در سه ماه گذشته ثبت کرد و زیر سطح ۵۰ باقی ماند، با این حال، اس‌اندپی گلوبال نشانه‌های دلگرم کننده‌ای را ارائه کرد.

فیل اسمیت، معاون اقتصادی در S&P Global Market Intelligence اظهار کرد که کاهش فشارهای زنجیره تامین با بهبود بی‌سابقه در زمان تحویل، با اولین افت قیمت خرید برای نزدیک به دو سال‌ونیم مورد تاکید قرار گرفته است.

شاخص مدیران خرید تولیدی آلمان از ماه جولای به زیر سطح ۵۰ سقوط کرده است. یک نظرسنجی رویترز از تحلیلگران پیش‌بینی کرده بود که در ماه فوریه ۴۶.۵ باشد. بر اساس این نظرسنجی، تولیدکنندگان نسبت به ماه ژانویه اندکی خوشبین‌تر بودند و چهارمین بهبود ماهانه متوالی را در احساسات رقم زدند. اسمیت گفت: امید به کاهش فشارهای تورمی به روشن‌تر شدن چشم‌انداز تولیدکنندگان کالاهای آلمانی در ماه فوریه کمک کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  خروج دام از لرستان ممنوع است

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

عضو شورای عالی کار: از شورای نگهبان خواستیم افزایش سن بازنشستگی را لغو کند

محمدرضا تاجیک، عضو شورای عالی کار در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد