فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ظرفیت‌های گردشگری کرمان به چهار زبان معرفی شوند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی فداکار، روز پنج‌شنبه در پنل تخصصی سرمایه‌گذاری و گردشگری در محل برگزاری رویداد بین‌المللی ” کرمان آیدکس ۲۰۲۴” گفت: اگر نگاه واقع‌بینانه به این مسئله نداشته و فضای آرمانی تعریف کنیم، دچار چالش شده و پروژه نیمه کاره باقی می‌مانند.

وی به جمعیت یک میلیونی شهر کرمان و لزوم توجه به سرمایه‌گذاران بومی اشاره داشت و گفت: سرمایه‌گذاران بومی با اقتضائات فرهنگی، اقتصادی، ظرفیت‌ها و نیازها آشنا هستند و کار با سرعت بیشتری پیش می‌رود.

استاندار کرمان، مجموعه‌های قدیمی و تاریخی داخل شهر را ظرفیت بوم‌گردی فوق‌العاده شهر کرمان دانست و افزود: ظرفیت‌های خوبی در داخل شهر کرمان وجود دارد و برای رونق حوزه گردشگری می‌تواند مؤثر باشد.

فداکار، با بیان اینکه نگاه متفاوت، خلق پول می‌کند، گفت: مجموعه ارگ بم کار گردشگری در ریگ یلان با استفاده از ظرفیتی که در جنوب کویر وجود دارد، آغاز کرده است.

وی استفاده از ظرفیت شهرهای قدیمی در دل کویر را مورد تاکید قرار داد و گفت: کویر ظرفیت فوق العاده و منحصری است که می‌تواند ما را به لحاظ گردشگری و صنعت توریسم تأمین کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ۱۰۰ توریست در بوم‌گردی‌های دامغان اقامت کردند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

وی تصریح کرد: ضعفی که در زمینه هتل داریم در حال پیگیری است و مجموعه گردشگری و هواپیمایی ماهان آماده ساخت هتل ۵ ستاره هستند تا نگرانی در زمان برگزاری رویدادها و همایش‌های ملی برطرف شود.

وی پیشنهاد برگزاری مسابقه معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان با همکاری اتاق بازرگانی و میراث فرهنگی داد و گفت: این مسابقه برای معرفی ظرفیت‌ها با محوریت چهار زبانه داشته باشد و تولیدات فاخر در سایت‌های گردشگری منتشر شود.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

«مهراب کوه» دلفان ثبت ملی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر قهرمانی در سخنانی، اظهار داشت: باتوجه‌به مطالبه مردم شهرستان دلفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *