فیلترهای سرامیکی ریخته گری

فردی که خرابکاری موساد را لو داد غیرنظامی بود

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تایمز، سردار محمدرضا طلایی نیک سخنگوی وزارت دفاع با اشاره به ابعاد مقابله با خرابکاری موساد در وزارت دفاع گفت: یکی از افرادی که غیرنظامی بود و در شبکه خرید و شرکتهایی که کار می‌کرد، حساس می‌شود که چرا طرف خارجی که فروشنده این قطعات است حساس شده و در بازار داخل و توزیع کننده‌ها این قطعات را بررسی می‌کرده، لذا این فرد موضوع را با حفاظت اطلاعات وزارت دفاع در میان می‌گذارد.

 

طلایی نیک تصریح کرد: همکاران ما هم اطلاعاتی از قبل داشتند و با استفاده از اطلاعات این فرد بقیه شبکه هم تحت شناسایی قرار می‌گیرد البته به گونه‌ای که موساد متوجه نشود.

وی افزود: اگر این خرابکاری اتفاق می‌افتاد، حدود ۱۹ میلیون دلار برای ما هرینه ایجاد می‌کرد که آن را تبدیل به فرصت کردیم.

سخنگوی وزارت دفاع ادامه داد: اگر مشخص شود که کدام کشورها با رژیم صهیونیستی در این بحث همکاری کرده‌اند برایشان بار حقوقی دارد. برخی از آنها بصورت پنهانی با موساد و سرویس اطلاعاتی امریکا همکاری کرده‌اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  بانک مرکزی مسئول جنگ ارزی است/ آنجا که لازم است برخورد شود وآنجا که لازم است، ارز را برسانند

به گزارش تایمز، حفاظت اطلاعات وزارت دفاع توانسته است بزرگترین عملیات خرابکاری در صنایع موشکی، هوایی و فضایی وزارت دفاع را کشف و خنثی کند.

یک مقام مسئول در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع با اعلام این خبر گفت:  با توجه به تاثیرگذاری راهبردی قدرت موشکی ایران در ایجاد بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان، صنایع موشکی همواره از اهداف سرویس‌های جاسوسی در زمینه خرابکاری صنعتی بوده است.

 با توجه به خودکفایی کشور در زمینه طراحی و تولید انواع سامانه‌ها و موشک‌های مورد نیاز در بردهای مختلف، طی سال‌های اخیر پروژه‌های چندلایه اطلاعاتی و امنیتی با پوشش خرید قطعات برای فریب سرویس‌های حریف طراحی و اجرا شده است.

 با عنایت حضرت ولی‌عصر(عج) طی ماه‌های گذشته شبکه‌ای کاملا حرفه‌ای که قصد داشت با همکاری برخی عوامل نفوذی قطعات معیوب و تجهیز شده را برای بکارگیری در تولید موشک‌های پیشرفته در صنایع موشکی وزارت دفاع به چرخه تولید وارد کند، در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(ع) در سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع گرفتار و متلاشی شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دانشجوی جهادی در مسیر خدمت آسمانی شد

 این شبکه با هدایت مستقیم سازمان موساد قصد داشت با فروش قطعه تجهیز شده، موشک‌های تولید شده را به ابزاری انفجاری برای ضربه زدن به خطوط صنعتی و کارکنان شاغل در این حوزه تبدیل کند.

 با وجود برنامه بسیار پیچیده دشمن صهیونیستی، این اقدام دشمن از همان ابتدا تحت رصد اطلاعاتی و عملیاتی قرار گرفت و با دستگیری عوامل آن به طور کامل خنثی شد.

 با اجرای این پروژه کاملا موفق کلیه مسیرها و فعالیت‌های موساد برای تامین و انتقال قطعه مورد نظر آنان به همراه افسران خارجی و عوامل داخلی آنان شناسایی و در چتر اطلاعاتی قرار گرفتند.

 دشمن صهیونیستی تا چندی قبل کاملا مطمئن بود که طرح خرابکاری صنعتی و انتقال قطعات معیوب به صنایع موشکی وزارت دفاع با موفقیت اجرا شده، لیکن پس از وارد شدن ضربه اخیر به شبکه خرابکاری فوق از عمق شکستی که در جریان این عملیات متحمل شده همچنان در شوک است.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

تاکید بر ارتقاء سطح همکاری‌ نیروهای مسلح در گفتگوی سرلشکر باقری با وزیر دفاع عربستان

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تایمز، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد