فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل دختر خردسال در جنوب تهران/ به هم ریختگی خانه جنایت آفرید!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، بامداد امروز یکشنبه بیست و نهم مردادماه، مرگ مشکوک دختر خردسالی بر اثر ضرب و جرح شدید در خانه‌ای در جنوب تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۷۶ حسن‌آباد، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به خانه مورد نظر با جسد دختر ۱۰ ساله‌ای مواجه شدند که آثار کبودی بر روی بدنش به شدت مشهود بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد یک کابل برق که به نظر می‌رسید آلت قتاله باشد در گوشه‌ای از زمین خانه افتاده است و پدر این دختربچه احتمالاً مشکلات روحی و روانی دارد.

همین موضوع کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پدر دختربچه را هدف تحقیق قرار دهند. وی در همان بازجویی‌های اولیه از این جنایت هولناک رازگشایی کرد و گفت: چند سال قبل در کشور افغانستان ازدواج کردم و صاحب دختر شدم اما خیلی زود از همسرم جدا شدم و با تنها فرزندم به ایران آمدم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هشدار به مردم در مورد احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها در استانتهران

مرد جنایتکار در تشریح این جنایت توضیح داد: در ایران با یک زن جوان آشنا شدم و مجدداً ازدواج کردم و چند سال بعد صاحب فرزندان دیگری شدم. روز حادثه ما قصد داشتیم تا به یک دورهمی برویم به همین خاطر دخترم را در خانه گذاشتیم.

متهم گفت: چند ساعت بعد هنگامی که از دورهمی بازگشتیم با به هم ریختگی خانه مواجه شدم و پی بردم دخترم در نبود ما این کار را انجام داده است. بسیار عصبانی شدم و با کابل برق دخترم را چندین مرتبه هدف ضرب و جرح شدید قرار دادم. پس از این حادثه فرزندم خوابید اما دیگر صبح بیدار نشد.

کارآگاهان جنایی پس از این اعترافات، متهم را با مجوزهای لازم قضایی به اتهام قتل بازداشت کردند و در ادامه مأموریت یافتند تا با بررسی‌های موشکافانه درباره این حادثه تحقیق کنند.

به گزارش تایمز، با دستور بازپرس ویژه قتل، جسد دختر ۱۰ ساله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  عوامل و علائم خونریزی داخلی

انتهای پیام/؛

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

بازدید دبیرکل جامعه اسلامی کارگران کل کشور از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب +ویدیو

دیدارنیوز: روز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه سالجاری، دکتر احمد کرمی، دبیرکل جامعه اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *