فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل مرد بدهکار در چاقوکشی محله خانی‌آباد/ اختلافات مالی خون به پا کرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، بعد از ظهر روز گذشته سوم مهرماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امیرالمؤمنین مرگ مشکوک مرد جوانی را با ضربه چاقو روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی، راهی سردخانه بیمارستان شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد حدودا ۴۰ ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه کتف هدف ضربه چاقو قرار گرفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مقتول در جریان یک درگیری خیابانی با ۳ مردجوان، زخمی و به این مرکز درمانی منتقل شده اما اقدامات اورژانسی فایده‌ای نداشته و نهایتاً به کام مرگ فرو رفته است.

یکی از شاهدان جنایت که از  ماجرای نزاع نیر مطلع بود در جریان تحقیقات به تیم جنایی گفت: مقتول از گذشته با این ۳ مرد به دلیل مشکلات مالی اختلاف داشت و بدهکار بود؛ روز حادثه متهمان با قمه و چاقو به مقتول حمله کردند و پس از ارتکاب قتل پا به فرار گذاشتند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آخرین وضعیت پیگیری مطالبات صنفی آتش نشانان به مناسبروزشان

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه قتل و بیمارستان، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته ابتدا مخفیگاه عاملان جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری آنها اقدام کنند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با دستگیری ۳ مرد جنایتکار ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

آدم‌ربایی ۳۰۰۰۰دلاری کارگر میانسال در مرکز تهران!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آبان‌ ماه امسال، مرد میانسالی به پلیس تهران مراجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد