فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل مرد جوان در کمپ ترک اعتیاد غرب تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، اوایل شهریور ماه امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان لولاگر در تماس تلفنی با قاضی محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی با دستور قضایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مرد حدودا ۴۵ ساله‌ای را به نام مسعود مشاهده کردند که به دلایل نامشخصی فوت کرده بود.

بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، مسعود ساعتی قبل بخاطر حال نامساعد جسمی از سوی کارکنان یک کمپ ترک اعتیاد در غرب تهران به این مرکز درمانی منتقل شده اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشته و نهایتا به کام مرگ فرو رفته است.

بدین ترتیب جسد متوفی برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد که در ادامه متخصصان اعلام کردند مسعود به دلایل طبیعی فوت نکرده و براثر ضرب و جرح به قتل رسیده است که همین کافی بود تحقیقات جنایی در رابطه با پرونده آغاز شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آتش‌سوزی در انبار چسب در محدوده بازار تهران/ مصدومیت ۳تن

در نخستین گام ماموران اداره دهم پلیس آگاهی با دستور بازپرس جنایی پای در کمپ ترک اعتیاد گذاشتند و دوربین‌های مداربسته را هدف بازبینی قرار دادند که در ادامه مشخص شد، فیلم‌‌ها پاک شده و کمپ موردنظر مجوزهای لازم را نداشته است!

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، مسعود که به مصرف موادمخدر اعتیاد داشته چندی قبل توسط همسایه‌ خانه خود به این کمپ منتقل شده و در آنجا هدف ضرب و جرح قرار گرفته که احتمالا به همین خاطر فیلم دوربین‌های مداربسته پاک شده است.

در جریان تحقیقات یکی از افراد بستری در کمپ ترک اعتیاد که از ماجرا مطلع بود به تیم جنایی گفت: مسعود پس از آن که در کمپ ترک اعتیاد مستقر شد، روی تخت یک فرد دیگری خوابید که این موضوع باعث شد تا یکی از مسئولان کمپ که مرد جوانی است، عصبانی شود.

او گفت: مرد جوان در چندین نوبت مسعود را به شدت از ناحیه سر هدف ضرب و جرح قرار داد که در ادامه حال جسمانی او بد شد؛ پس از این حادثه عوامل کمپ ترک اعتیاد، مسعود را به بیمارستان لولاگر منتقل کردند اما اقدامات درمانی اثر نکرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پلتفرم‌های مشاوره آنلاین پزشکی به چه شرط و شروطی با پزشکانوارد همکاری می‌شوند؟

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با دستور قضایی، متهمانی را در رابطه با این پرونده بازداشت کردند اما آنها در جریان تحقیقات مقدماتی پنهان‌کاری می‌کنند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی محمدمهدی براعه از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *