فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل مرد جوان کنار برادر و پسرعموهای خود در شمال تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، بامداد امروز یکی از رفتگران شهرداری تهران هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به اپراتور گفت: مشغول پاکبانی خیابان بودم که ۳ مرد جوان را مشاهده کردم که یک جسد را حمل می‌کردند؛ لطفا کمک‌ کنید.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۶۳ ولنجک، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان مواجه شدند که براثر ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، افرادی که قصد داشتند تا جسد را حمل کنند برادر و ۲ پسرعموی مقتول هستند.

بدین ترتیب برادر مقتول هدف تحقیق قرار گرفت و افزود: ما کارگر هستیم و در خانه مورد نظر زندگی می‌کنیم؛ خواب بودیم که ناگهان یک سارق موبایل به صورت مخفیانه وارد اتاق شد و برادرم را با ۲ ضربه چاقو به قتل رساند؛ ما پس از اینکه مزد جنایتکار مرتکب قتل شد و خانه را ترک کرد از خواب بیدار شدیم و برادرم مشاهده کردیم که به شدت زخمی شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  هراز برفی شد/ رانندگان از یخ‌شکن استفاده کنند

او با اظهارات ضد و نقیضی در ادامه گفت: در ادامه با پسرعموهای خود برادرم را به خیابان بردیم تا او را با یک خودرو به بیمارستان برویم اما در مسیر متوجه شدیم که او فوت کرده است و این موضوع نیز به تایید عوامل اورژانس رسید؛ همچنین ما هنگامی که در خانه خواب بودیم هیچگونه صدای درگیری نشنیدیم!

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، تشک و پتوی خونین مقتول پس از ارتکاب جنایت توسط افرادی که در محل موردنظر بودند به پشت‌بام خانه همسایه مخفی شده است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

پس از بررسی‌های میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قضایی برادر و ۲ پسرعموی مقتول را بازداشت کردند و ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه و اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را ادامه دهند.

به گزارش تایمز، با دستور قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شروع هفته با ترافیک پرحجم در معابر و بزرگراه‌هایپایتخت

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

مرگ نوزاد ۶ماهه در بیمارستان مفید "مرگ مشکوک" است/ با مقصران برخورد می‌شود؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح پنجشنبه نهم آذر ماه، یک نوزاد ۶ماهه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد