آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

قتل ۲ مرد جوان در ساختمان نیمه‌کاره خیابان فرحزادی / کینه قدیمی نگهبان رنگ خون گرفت + تصاویر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح امروز جمعه بیست و چهارم شهریورماه، مرد جوانی هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و به اپراتور گفت: من مالک یک آپارتمان درحال ساخت در خیابان فرحزادی محله سعادت آباد هستم؛ وقتی به اینجا آمدم با جسد ۲ نفر از کارگرها که اهل کشور افغانستان هستند، مواجه شدم. لطفا با اعزام ماموران کمک کنید.

با اعلام این خبر، قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی ، به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند و در طبقه اول و همکف این ساختمان نیمه‌کاره جسد ۲ مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که از ناحیه شکم هدف ضربات بی‌رحمانه چاقو قرار گرفته بودند.

یکی از کارگران که از این جنایت هولناک مطلع بود در جریان تحقیقات با اظهارات ضد و نقیضی به تیم جنایی گفت: این جنایت را نگهبان ساختمان مرتکب شده است؛ او از ماه‌ها قبل به دلیل اختلافات شخصی با این ۲ نفر به صورت لفظی مشاجره می‌کرد اما درگیری‌ها خیلی زود با وساطت پیمانکار به پایان می‌رسید و کارگران دوباره مشغول به کار خود می‌شدند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تخم مرغ بمب انرژی برای صبحانه

مرد جوان ادامه داد: من  یک هفته قبل در این ساختمان نیمه‌کاره با موافقت پیمانکار مشغول به کار شدم؛ شب گذشته بخاطر اینکه زیر ستون‌های اصلی بتن ریخته بودیم باید صبح زود بیدار می‌شدم  و کارهایم را انجام می‌دادم؛ هنگامی که رفتم صبحانه درست کنم اجساد دوستانم را مشاهده کردم و سریعا به پیمانکار زنگ زدم؛ من در لحظه ارتکاب جنایت صدایی نشنیدم و شاهد این حادثه نبودم!

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، قاتل با نقشه قبلی ابتدا کارگر جوانی که در طبقه اول خواب بوده را با چاقو غافلگیر کرده و سپس کارگر دیگر را که مشغول اصلاح صورت خود در طبقه همکف بوده به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت، ساختمان نیمه‌کاره را  به مکانی نامشخص ترک کرده است.

پس از پایان بررسی‌های میدانی از صحنه جنایت، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از سوی قاضی جنایی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته خیابان فرحزادی، مخفیگاه مرد جنایتکار را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آمادگی نساجی هلال برای تامین اقلام زیستی در بحران‌ها/ تولید۵۸۰۰ چادر امدادی در ۳۰ روز

قتل در تهران , قتل با سلاح , دادسرای امور جنایی , پلیس آگاهی ,

 

قتل در تهران , قتل با سلاح , دادسرای امور جنایی , پلیس آگاهی ,

 

به گزارش تایمز، با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، اجساد ۲ مرد جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با دستگیری مرد جنایتکار همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

مرگ نوزاد ۶ماهه در بیمارستان مفید "مرگ مشکوک" است/ با مقصران برخورد می‌شود؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح پنجشنبه نهم آذر ماه، یک نوزاد ۶ماهه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد