فیلترهای سرامیکی ریخته گری

لزوم پیشگیری از شیوع موارد ابتلا به کرونا در یگان‌ها و رعایت بهداشت

معاون بهداد فراجا بر لزوم هوشیاری برای پیشگیری از خیز تند موج هشتم کرونا در یگان‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، سردارهادی شیرزاد با بیان این که موج هشتم بیماری کرونا در کشور همچنان در جریان است، خاطرنشان کرد: با وجود شیب ملایم این موج اما همزمان شدن آن با شلوغی اماکن عمومی به ویژه افزایش سفرها و دورهمی ها در نوروز و تعطیلات پیش رو با احتمال تهدید جدی خیز بیماری در فروردین ماه ۱۴۰۲ مواجه هستیم.

معاون بهداد فراجا ادامه داد: برای حفظ شرایط موجود و پیشگیری از شیوع و افزایش موارد ابتلا در یگان‌ها رعایت موازین بهداشتی با تاکید بر استفاده از ماسک در اماکن مسقف به ویژه افراد دارای علائم مشابه سرماخوردگی به طور ویژه، حائز اهمیت است.

وی بر لزوم تهویه مناسب اماکن مسقف به خصوص آسایشگاه ها و اماکن غذایی، سالن غذاخوری، رستوران ها و بوفه ها تاکید کرد و متذکر شد: اقدامات پیشگیرانه در مراکز آموزش و مراکز زیست دسته جمعی باید تشدید شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در استان تهران

 شیرزاد همچنین جداسازی افراد مبتلا به علائم مشابه سرماخوردگی در مراکز آموزش را تا زمان بهبود، مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: تزریق دُز یادآور واکسن برای پیشگیری از ابتلا یا تخفیف عوارض بیماری همچنان راهکار توصیه شده مراجع علمی است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد حوزه بهداشت، امداد و درمان انتظامی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و سایر بیماری های شایع تنفسی فصلی توصیه کرد: دید و بازدیدهای سال نو تا حد امکان مدیریت و حفظ فاصله اجتماعی یک متر، اجتناب از روبوسی و رعایت بهداشت دست ها با جدیت رعایت شود.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

شکستگی جمجمه راز قتل پسر نوجوان در جنوب تهران را فاش کرد!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، ظهر روز دوازدهم شهریورماه، ماموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد