فیلترهای سرامیکی ریخته گری

ماجرای عجیب گنج پیدا کردن ابراهیم گلستان در لندن بعد از فوتش فاش شد! | ابراهیم گلستان چجوری در لندن قصر خرید؟

ماجرای عجیب گنج پیدا کردن ابراهیم گلستان در لندن را در این مطلب از وبسایت تایمز بخوانید.

شاید هرکسی با دیدن تصاویر خانه ابراهیم گلستان که طی روزهای اخیر فوت کرد، گمان کند این قصر باشکوه متعلق به یکی از سران یا یکی از سرمایه‌داران یک کشور اروپایی است و شاید تعجب کنید اگر بگویم این تصاویر مربوط به عمارتی به جا مانده از عصر گوتیک است اما این خانه باشگوه متعلق به ابراهیم گلستان، کارگردان، داستان نویس، عکاس و روزنامه نگار ایرانی است.

خانه ابراهیم گلستان یک عمارت قرون وسطایی گوتیک در بولنی، غرب ساسکس، در انگلستان است، که بیشتر شبیه به شاتو (کاخهای محل اقامت اشراف و نجیب زادگان) فرانسوی است تا خانه های انگلیسی.

این بنا دارای دروازه ی ورودی بزرگی با گریفین های (تندیس های بزرگ افسانه ای )عظیم است که با بال های گشوده شما را به داخل محوطه دعوت می کنند. فضای داخلی خانه نیز مانند بیرون آن زیبا ومنحصر به فرد بوده و نکته جالب توجه این است که تمامی اتاق های خانه مجهز به حمام اختصاصی است. این خانه یکی از اولین خانه ها در بریتانیا بود که تمامی اتاق ها در آن مجهز به سیستم گرمایشی است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  نسل قدیم و جدید سینمای ایران در آمریکا

تصاویر خانه ابراهیم گلستان در انگلیس جنجالی شد

این خانه بین سالهای ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ یکی از لوکیشنهای محبوب سینماگران بوده است و فیلمهایی مانند Oh What a Lovely War و Legend of Hell House و The Black Windmill و… در این خانه فیلمبرداری شده اند.

تصاویر خانه ابراهیم گلستان در انگلیس جنجالی شد

در سال ۱۹۸۱ این خانه توسط ابراهیم گلستان خریداری شد و خانه تا سال ۱۹۸۴ غرق در آرامش بود. هم اکنون طبقه ی دوم این خانه رویایی با حداقل الحاقات تبدیل به هتل شده است.

تصاویر خانه ابراهیم گلستان در انگلیس جنجالی شد

انتشار تصاویری از خانه ابراهیم گلستان در بریتانیا در فضای مجازی خبرساز شده و بازتاب فراوانی داشته است تا آنجا که هوشنگ گلمکانی، نویسنده و منتقد مشهور سینمای ایران در یک پیام ویدئویی در این رابطه توضیحاتی ارائه کرده است.

یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصویری از خانه ابراهیم گلستان در انگلیس نوشت:

ابراهیم گلستان در گذشت. این خبر دیروز بود. از زمان انتشار خبر فوت ایشان من درگیر خانه‌اشان شده‌ام و این سوال که واقعا چگونه یک ایرانی توانسته در بریتانیا چنین قصری را بخرد… دیدم شما به این قصر رفتید. می‌دانید چطور آن را خریدند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  «مصلحت» آمد

 

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

رونالدو به شهاب زاهدی جواب رد داد | جواب رد رونالدو برای گرفتن پیراهنش

در این ویدیو جواب رد رونالدو به شهاب زاهدی برای گرفتن پیراهنش را می‌بینیم.   بیوگرافی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد