فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مرگ زن جوان براثر نوشیدن اشتباهی متادون

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، چندی قبل، ماموران پلیس تهران مرگ مشکوک زن حدودا ۲۷ ساله‌ای را در یک خانه از طریق تماس تلفنی به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد متوفی قبل از اینکه به کام مرگ فرو برود مشروبات الکلی مصرف کرده است که همین موضوع کافی بود تا فرضیه وقوع جنایت از ذهن تیم تحقیق فاصله بگیرد.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، زن جوان در یک مغازه کار می‌کرده که در آنجا به صورت سهوی متادون را به جای آب نوشیده و سپس این حادثه را با فردی که همسایه‌اش بوده اطلاع داده اما فرد همسایه در توصیه‌ای عجیب به وی گفته است که مشروبات الکلی مصرف کند تا اتفاقی رخ ندهد!

پس از بررسی‌های اولیه در محل حادثه جسد برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و پس از مدتی معاینات متخصصان مشخص کرد، زن جوان براثر مسمومیت متادون فوت کرده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  طرح امداد خودرو ویژه اربعین اجرا می‌شود

بدین ترتیب خانواده زن جوان شکایت خود را از صاحب مغازه‌ای که متادون غیرمجاز در مغازه‌اش نگهداری می‌کرد ثبت کردند؛ در تحقیقات میدانی مشخص شد، متهم فیلم‌های دوربین مداربسته مغازه را پس از فوت زن جوان پاک کرده اما وی در تحقیقات به نگهداری غیرمجاز متادون معترف شده است.

به گزارش تایمز، تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

آدم‌ربایی ۳۰۰۰۰دلاری کارگر میانسال در مرکز تهران!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، آبان‌ ماه امسال، مرد میانسالی به پلیس تهران مراجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد