فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مرگ مشکوک مرد میانسال با شلیک گلوله در دربند/ اختلاف خانوادگی رنگ خون گرفت

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، بامداد امروز اول مهرماه، مرگ مشکوک مرد میانسالی در خانه‌ای در محله دربند از سوی خانواده متوفی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری ۱۲۲ دربند، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به‌همراه قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به‌محض حضور در خانه موردنظر با جسد مردی میانسال مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف شلیک گلوله قرار گرفته بود؛ خانواده متوفی در بررسی‌های اولیه نیز مدعی شد که مرد میانسال با سلاح کلت کمری خودکشی کرده و قبل از مرگ به‌خاطر اختلاف خانوادگی با ۲ پسر جوان خود مشاجره لفظی داشته است.

تحقیقات ابتدایی از صحنه جرم حکایت از آن داشت، با توجه با آثار خون پاشیده‌شده روی فرش و قرارگیری کلت کمری روی زمین احتمال دارد متوفی به قتل رسیده باشد که همین موضوع شک کارآگاهان را برانگیخت و فرضیه جنایت را پررنگ کرد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آتش‌سوزی در مرکز نگهداری معلولان اراک و فوت یک معلول

به گزارش تایمز، با دستور قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات از ۲ پسر متوفی برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/+

الماس تراشکاری

Check Also

الزامات مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری

  دیدارنیوزـ حسین علایی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زود هنگام در ایران پس از فاجعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *