فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مستند جاذبه‌های گردشگری اردبیل تولید می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


به گزارش خبرنگار مهر، یاسر رعنایی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مستند جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل در قالب استاندارهای بین‌المللی و با استفاده از تجهیزات به روز و گروه حرفه‌ای از ۳۲ جاذبه گردشگری استان تولید می‌شود.

وی افزود: این محتوا در قالب ۳۰ قسمت مستند ۳۰ دقیقه‌ای برای پخش در شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌ها و ویدئوهای یک دقیقه‌ای برای پخش در رسانه‌های مجازی با استفاده از موسیقی‌ها و المان‌های محلی در حال تولید است.

مدیر روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل بیان کرد: گروه تولید کار خود را از ابتدای سال آغاز کرده‌اند و این پروژه که تاکنون ۲۰ درصد پیشرفت داشته است طی ۱۲ ماه به تولید محتوای چهار فصل از زیبایی‌های بهار تا جاذبه‌های زمستانی سراسر استان خواهد پرداخت.

رعنایی با اشاره به ثبت برخی از جاذبه‌های کشاورزی و صنعتی استان در کنار جاذبه‌های گردشگری در این مستند، خاطرنشان کرد: تولید و پخش محتوای مناسب نقش اصلی را در معرفی جاذبه‌های گردشگری دارد و تلاش می‌کنیم محتوای ویدئویی تولید شده در این پروژه را در شبکه‌ها و رسانه‌های بین‌المللی به ویژه در کشورهای هدف پخش کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  توسعه گردشگری مازندران نیازمند برنامه مشخص است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

«مهراب کوه» دلفان ثبت ملی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر قهرمانی در سخنانی، اظهار داشت: باتوجه‌به مطالبه مردم شهرستان دلفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *