فیلترهای سرامیکی ریخته گری

مغان پازل مجلس دوازدهم را تکمیل می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها- عادله جوادزاده: استان اردبیل با داشتن ۷ کرسی در مجلس شورای اسلامی منتظر تعیین هفتمین نماینده بهارستان نشین است تا با عزمی راسخ مسیر توسعه را در مجلس دوازدهم در پیش بگیرد.

دو کاندیدای راه یافته به دور دوم مجلس شورای اسلامی در حالی به آخرین روز تبلیغات انتخاباتی خود رسیدند که طرفداران هر دو کاندیدا امیدعلی رعنایی و ابراهیم فهیمی از یک ماه پیش تدارک و تمهیدات لازم را برای یک رقابت سالم در پیش گرفته بودند.

مغان پازل مجلس دوازدهم را تکمیل می کند

مشارکت ۶ هزار نفر عوامل اجرایی در دور دوم انتخابات

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بیش از ۶ هزار نفر از عوامل اجرای انتخابات آماده برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز هستند.

جابر جهان بین در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه بیش از ۶ هزار نفر در فرآیند برگزاری انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز مشارکت دارند، اظهار کرد: حضور پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی دشمنان را از نیل به اهداف شوم خود مأیوس و ناامید خواهد کرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان پارس آباد گفت: حوزه‌های انتخابیه شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارند که از این تعداد بالغ بر ۱۸۷ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  امکان صدور موافقت اصولی بی‌نام در استان‌های سراسر کشور ایجاد شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

جهان بین بیان کرد: ۲۷۶ شعبه اخذ رأی برای برگزاری مرحله دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۱ اردیبهشت در سراسر کشور برگزار می‌شود، افزود: زمان قانونی تبلیغات دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت به پایان می‌رسد.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد تصریح کرد: نامزدها و هواداران باید با رعایت قانون در نوع تبلیغ و رعایت زمان قانونیِ آن، احترام به مردم و اخلاق مداری را مد نظر قرار دهند.

جهان بین با اشاره به اینکه مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت چهار مؤلفه ای است که با جدیت دنبال و پیگیری می‌شود، ادامه داد: برگزاری انتخابات سالم و پرشور با حضور حداکثری مردم مهمترین راهبرد دولت است که اجرایی شدن این رویکرد در شهرستان هدف گذاری شده و به صورت جدی دنبال می‌شود.

مغان پازل مجلس دوازدهم را تکمیل می کند

بیله سوار آماده برگزاری مرحله دوم انتخابات است

فرماندار شهرستان بیله سوار از آمادگی کامل این شهرستان برای مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۱ اردیبهشت ماه خبر داد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  گردشگری صنعتی چیست و چه مزایایی دارد؟-تایمز

صاحبعلی اصغری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: رعایت اصل بی طرفی، شفافیت و سلامت انتخابات، ملاک عمل عوامل اجرایی انتخابات در این شهرستان است و همه نهادها و دستگاه‌های نظارتی و مجری با قوت پای کار هستند و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بیله سوار آمادگی کامل برای برگزاری مرحله دوم انتخابات را دارد، گفت: یک هزار و ۸۰۰ نفر عوامل اجرایی در ۸۱ شعبه انتخابات شهرستان بیله سوار همکاری خواهند کرد.

فرماندار شهرستان بیله سوار افزود: از ۸۱ صندوق اخذ رأی در شهرستان بیله سوار ۴۵ صندوق برای بخش قشلاق دشت شهر جعفرآباد و ۳۶ صندوق برای شهر بیله سوار و روستاهای تابعه در نظر گرفته شده است.

اصغری بیان کرد: در شهرستان بیله سوار ۴۲ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۱ هزار و ۵۰۰ نفر رأی اولی محسوب می‌شوند که ۲۱ اردیبهشت در پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد.

انتخابات؛ سهیم شدن مردم در سرنوشت سیاسی کشور

امام جمعه شهرستان پارس آباد گفت: حضور آگاهانه و باشکوه مردم در انتخابات، علاوه بر اینکه دشمنان را ناامید و مأیوس خواهند کرد بلکه به معنای سهیم شدن مردم در سرنوشت سیاسی کشور است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  محور «گردشگری دربند» آماده حضور گردشگران شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب از حضور پرشور مردم در انتخابات وحشت دارند و به هر نحوی در تلاش برای دلسرد کردن مردم از انتخابات هستند، اظهار کرد: انتخابات مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و مشارکت حداکثری در انتخابات ایران را قوی می‌کند و باعث ترس و هراس دشمنان می‌شود.

وی گفت: انتخابات یکی از مهم‌ترین رویدادهای سیاسی کشور بوده و حضور حداکثری و پرشور پای صندوق‌های رأی سرنوشت ملت را رقم می‌زند و همه در این مشارکت سیاسی سهیم هستند.

امام جمعه شهرستان پارس آباد در خصوص ویژگی‌های نامزدهای انتخاباتی افزود: تدین، اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه، صداقت، مردمی بودن و دلسوز بودن برای مردم از مهمترین ویژگی‌های نامزدهای انتخاباتی است.

حجت الاسلام باقری بنابی با بیان اینکه هر برگه رأی به مثابه تیری در چشم دشمنان نظام و انقلاب است، از مردم خواست بار دیگر با مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق‌های اخذ رأی، دشمنان را مأیوس کنند.

مغان پازل مجلس دوازدهم را تکمیل می کند


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

تفاهم‌نامه ایجاد و توسعه فعالیت‌های گردشگری در یزد منعقد شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم انعقاد تفاهم نامه با حضور کمال دهقان منشادی مدیرکل فرودگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *