آخرین خبرها

ثبت نام تیزهوشان|سایت اعلام نتایج تیزهوشان چیست

سایت تیزهوشان پایه ششم hoosh.medu.ir آیا می دانید آزمونی که مدارس تیزهوشان برای پایه ششم تا هفتم برگزار می کنند استعدادیابی دانش آموزان است و تست هوش است؟

مدارس تیزهوشان برای شناسایی دانش آموزان باهوش و با استعداد کلاس ششم آزمون هوش برگزار می کنند.

آزمون تیزهوشان (آزمون هوش) در پایه های ششم و هفتم به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.

در سایت تیزهوشان ششم (سمپاد) زمان ثبت نام تیزهوشان و شرایط شرکت در این آزمون و نحوه کار با سایت تیزهوشان ششم را برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

لینک مرتبط : https://sabtename-tizhooshan.ir

ثبت نام تیزهوشان
ثبت نام تیزهوشان

داوطلبان برای ثبت نام در ششمین آزمون هوش به سایت تیزهوشان ششم مراجعه کنند. سپس به سایت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه و هزینه را پرداخت کرده و اقدام به ثبت نام در تیزهوشان نمایید. نتایج آزمون تیزهوشان ششم تا هفتم به احتمال زیاد یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق hoosh.medu.ir اعلام می شود و کلیه داوطلبان می توانند برای مشاهده مدرک نتایج آزمون تیزهوشان ششم به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه کنند. لازم به ذکر است برای شرکت در آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان الزامی است.

سایت تیزهوشان ششم hoosh.medu.ir

همانطور که گفتیم مدارس تیزهوشان در پایه ششم تا هفتم آزمون تیزهوشان برگزار می کنند. این آزمون به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود که در این مطلب می خواهیم زمان ثبت نام تیزهوشان ششم و همچنین شرایط شرکت در این آزمون را در سایت تیزهوشان ششم hoosh.medu.ir قرار دهیم.

برای ثبت نام تیزهوشان ابتدا وارد سایت تیزهوشان ششم hoosh.medu.ir شوید، پس از وارد نمودن اطلاعات اولیه یعنی همان اطلاعات دانش آموزی لطفا ثبت نام نمایید. البته باید به این نکته توجه داشت که مثل گذشته به کلاس ششم آزمون داده نمی شود.

اعلام نتایج تیزهوشان ششم

برای مشاهده نتایج تیزهوشان پایه هفتم دانش آموزان عزیز و اولیای محترم می توانید به سامانه آزمون تیزهوشان مراجعه نمایید.به سایت مذکور رفته و پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور، نتیجه دلخواه را بگیرید یا برای دریافت رمز از تیزهوشان اقدام کنید.

آن دسته از دانش آموزانی که به کارنامه موجود در سامانه hoosh.medu.ir اعتراض دارند می توانند با استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض خود را ارسال کنند.

منبع : ویرگول

با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ کشوری برگزار گردید، داوطلبان باید در زمان اعلام شده برای دریافت نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند. از طریق این مقاله از مهمترین موارد مربوط به آزمون تیزهوشان مطلع میشوید:

  • زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۱-۱۴۰۲
  • تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان
  • نحوه دریافت نتایج از سایت و سامانه اعلام نتایج تیزهوشان
  • کارنامه آزمون تیزهوشان
  • نحوه اعتراض یه نتایج تیزهوشان هفتم و دهم و شهریه مدارس تیزهوشان
  • دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱-۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در نیمه اول مرداد ماه خواهد بود زمان دقیق مشخص نشده و به محض تعیین در همین صفحه اطلاع رسانی خواهدشد. سایت اعلام نتایج تیزهوشان هفتم hoosh.medu.ir است. پیرو اعلام رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان آغاز سال تحصیلی مدارس تیزهوشان را اعلام خواهد کرد.

🔸 طبق اعلام سازمان استعداد های درخشان ،نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱-۱۴۰۲ در پایه تحصیلی نهم به دهم نیز مردادماه اعلام می شود.

💥 زمان اعلام نتایج آزمون‌های مدارس استعدادهای درخشان:

💫💫 فهرست اسامی پذیرفته شدگان پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان پس از تصحیح، در اواسط مردادماه بر اساس ظرفیت پذیرش تعیین شده برای هر مدرسه درسامانه azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱-۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱-۱۴۰۲ ، از نیمه اول مردادماه آغاز می شود. اعلام نتایج از طریق سایت تیزهوشان نهم به دهم به نشانی azmoon.medu.ir انجام می شود.

دریافت کارنامه اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱-۱۴۰۲

کارنامه اعلام نتایج برای داوطلبانی که در لیست قبول شدگان می باشند، صادر نمی شود. صرفا با مراجعه به سایت اعلام نتایج وضعیت قبولی قابل مشاهده می باشد. اما برای داوطلبانی که در آزمون قبول شده اند، کارنامه صادر می شود. این گروه می توانند برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون اقدام کنند. برای دریافت نتایج و ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می توانید با سامانه مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

نحوه دریافت نتایج تیزهوشان هفتم و دهم ۱۴۰۱

۱- مراجعه به نشانی hoosh.medu.ir برای دریافت نتایج هفتم

۲- مراجعه به نشانی azmoon.medu.irبرای دریافت نتایج دهم

۳- تماس با شماره تلفن مندرج درسایت خبرینو ( khabarino.com ) برای دریافت سریع و ساده نتایج آزمون تیزهوشان نهم و هفتم سال ۱۴۰۱

سایت ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱-۱۴۰۲

سایت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان برای داوطلبان ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت می باشد. داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم از طریق نشانی های زیر می توانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند:

  • زمانی که کارنامه آزمون ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس سمپاد، قابل رؤیت و دانلود گردید امکان اعتراض هم فعال خواهد میشود.
  • مشاهده کارنامه و اعتراض صرفا جهت داوطلبانی است که در آزمون پذیرفته نشده اند و داوطلبان مذکور درصورت تمایل ،میتوانند در موعد مقرر به سایت اعتراض مراجعه نموده و نسبت به مشاهده کارنامه و یا ثبت اعتراض اقدام نمایند.

زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱-۱۴۰۲

زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم، از مرداد ماه در سایت فعال می شود. زمانی که نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم اعلام میگردد.

پیرو دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان، داوطلبانی مجاز به ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان می باشند که دلایل قانع کننده ای برای اعتراض داشته باشند. سپس بررسی مجدد نتایج آزمون از طریق سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان یا همان سامانه همگام مدارس به نشانی hamgam.medu.ir  انجام می شود.

منبع : https://www.borna.news/بخش-رپورتاژ-۱۶۲/۱۳۸۳۰۹۵-معرفی-سایت-ثبت-نام-تیزهوشان-نهم-به-دهم

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

چوب بدهی‌های سنگین و ترک فعل‌های دولت گذشته را می‌خوریم

یک اقتصاددان معتقد است که مقایسه عملکرد درست، تنها نشان دادن درآمد ارزی دولت‌ها در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *