آخرین خبرها

نایک چطور خریداران را جذب خود کرد؟

انتظار می‌رود نایک در سه‌ماهه دوم فروش خود را افزایش دهد زیرا تخفیف‌های اساسی بر روی کفش‌ها و لباس‌های ورزشی خود برای حفظ خریداران در رکود اقتصادی نسبت به برند خود ارائه کرده است.

به گزارش ایسنا، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که فروش سه ماهه ۱۱ درصد افزایش یابد زیرا جهش در تجارت ایالات‌متحده ممکن است به غلبه بر ضعف در بازار چین کمک کند.

انتظار می‌رود که تعطیلی‌های چین در ماه‌های اکتبر و نوامبر باعث کاهش فروش در منطقه برای سه ماهه دوم شود. این شرکت کاهش ۲۰ درصدی درآمد چین بزرگ را در مدت مشابه سال گذشته و کاهش ۱۶ درصدی در سه ماهه قبل منتهی به ۳۱ اگوست گزارش کرد.

بر اساس گزارش رویترز، انتظار می‌رود موجودی کمتر، بازگشایی چین و تقاضای قوی برای کتانی، این شرکت را برای نیمه دوم سال موفق‌تر کند. ۲۶ تحلیلگر پیش‌بینی کردند که درآمد نایک در سه ماهه دوم با حدود ۱۱ درصد رشد به ۱۲.۵۷ میلیارد دلار برسد، در حالی که انتظار می‌رود فروش در چین ۶ درصد کاهش یابد و در آمریکای شمالی انتظار می‌رود تقریباً ۲۱ درصد سود هر سهم در سه ماهه دوم افزایش یابد.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *