آخرین خبرها

نتایج انتخابات هیات مدیره اتحادیه املاک

امروز انتخابات هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک تهران برگزار شد که کیانوش گودرزی بالاترین تعداد آرای اعضای صنف را کسب کرد.

به گزارش ایسنا، در پی به حدنصاب نرسیدن تعداد آرای مرحله اول انتخابات هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک شهر تهران در روز ۷ شهریورماه، امروز سه‌شنبه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۱ دور دوم انتخابات توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار شد و تعداد آرا به حدنصاب رسید.

بر این اساس هفت نفر به عنوان اعضای هیات مدیره و یک نفر به عنوان بازرس اتحادیه صنف مشاوران املاک شهر تهران انتخاب شدند. نتایج انتخابات به ترتیب بیشترین آرا به این شرح است:

هیات مدیره: ۱- کیانوش گودرزی ۲- داوود بیگی‌نژاد ۳- عبدالله اوتادی ۴- سمانه محرمی نمین ۵- مهدی کرباسیان ۶- سعید لطفی ۷- عیسی آقایاری

بازرس: احمد آذری

طبق قانون انتخابات اصناف، فردی که بالاترین رای را بیاورد، ریاست اتحادیه را بر عهده خواهد گرفت.در پی این انتخابات  مصطفی‌قلی خسروی که تا کنون رییس اتحادیه مشاوران املاک بود این مسوولیت را به کیانوش گودرزی که بالاترین رای را در این انتخابات کسب کرد واگذار خواهد کرد.

انتهای پیام

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *