دوشنبه , ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

نظارت بر بازار میوه شب یلدا در خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: هیچ کمبودی در تامین میوه شب یلدا در استان وجود ندارد.

محمد نژادزاده در گفت و گو با ایسنا، در خصوص وضعیت تامین میوه شب یلدا اظهار کرد: با توجه به هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده هیچ کمبودی در تامین میوه شب یلدا در استان وجود ندارد و مشکلی در این زمینه نیست.

وی با بیان اینکه نظارت بر بازار در آستانه شب یلدا در دستور کار قرار گرفته است، افزود: به منظور کنترل و جلوگیری از تخلفات احتمالی، نظارت کافی بر بازار در خصوص عرضه میوه در آستانه شب یلدا در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه دغدغه‌ای بابت تامین میوه شب یلدا در استان وجود ندارد، گفت: با توجه به افزایش تقاضا در بازار میوه و تره‌بار در شب یلدا و در ایام پایانی سال برای کنترل و نظارت بر بازار برنامه‌ریزی دقیقی انجام شده تا مشکلی در این خصوص وجود نداشته باشد.

نژادزاده عنوان کرد: بازرسان سازمان جهاد کشاورزی استان به صورت ویژه، شبانه‌روزی و مستمر میدان تره‌بار مرکز استان را نظارت و پایش خواهند کرد و در صورت وقوع احتمالی تخلف با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در سطح بازار استان نیز واحدهای خرده فروشی شهرستان‌ها توسط بازرسی جهاد کشاورزی مورد بازدید، کنترل و نظارت قرار می‌گیرند تا مشکلی در تامین و قیمت محصولات عرضه‌شده به مناسبت شب یلدا به وجود نیاید.

انتهای پیام

حتما ببینید

قهر چینی‌ها از بازار گوشی موبایل

کندی رشد اقتصادی و محتاط شدن مصرف کنندگان برای هزینه بیشتر، باعث شد فروش تلفن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *