فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نظارت میدانی رئیس مجلس از پروژه کمربندی شمالی اسلامشهر

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تایمز، محمدباقر قالیباف صبح امروز (جمعه، ۱۷ آذرماه) با سفر به شهرستان اسلامشهر، از پروژه در حال ساخت کمربندی شمالی شهرستان اسلامشهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت این پروژه عمرانی قرار گرفت.

پروژه کمربندی شمالی اسلامشهر به نام پروژه حاج قاسم سلیمانی مزین شده و به طول ۷ کیلومتر است. این پروژه مسیر دسترسی مسافران اسلامشهر، رباط کریم و بهارستان است که تردد ترافیکی صورت گرفته را کاهش خواهد داد.

گفتنی است؛ عملیات اجرایی پروژه احداث کمربندی شمالی اسلامشهر در سال ۱۳۹۹ پس از انجام توافق‌های شفاهی و همچنین تنظیم صورت جلسه همکاری مشترک فی مابین شهرداری اسلامشهر و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در حال حاضر دارای بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

در جریان این نظارت میدانی، جمعی از اهالی این شهرستان مشکلات و دغدغه های خود نظیر باریک بودن زیرگذر حاشیه کمربندی، کمبود فضای سبز و ایجاد پله برقی عابر پیاده و نبود آسفالت با رییس مجلس در میان گذاشتند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  آمریکا امروز در باتلاق غزه گیر کرده است

رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به یکی از این اهالی درباره نبود آسفالت، گفت: امسال تامین قیر مقداری به طول انجامید و تا بهار این موضوع تامین می شود.

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه از پروژه های اتصال اسلامشهر به متروی تهران و بیمارستان ۴۰۷ تختخوابی اسلامشهر نیز بازدید خواهد کرد.

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

ثبت بزرگترین حمله پهپادی در تاریخ به دست قدرتمند سپاه پاسداران/ تنبیه صهیونیست‌ها تکمیل شد-تایمز

چند روزی بود که همه از آن حرف می‌زدیم و منتظر اقدام عملی و منطقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *