فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حال آماده‌سازی برای میزبانی از مردم + عکس-تایمز

روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت مصلی امام خمینی (ره) میزبان رویدادی دیگر از جنس فرهیختگان، دوستداران و علاقه‌مندان به کتاب یعنی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.

رویدادی که بنا پیش‌بینی متولیان نمایشگاه با حجم بالای متقاضیان نسبت به سال گذشته روبه‌رو خواهد بود. سال گذشته طبق برآورد معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، روزانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار نفر از نمایشگاه کتاب تهران بازدید کرده بودند. به همین دلیل، در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران متراژ ناشران بخش کودک و نوجوان و ناشران بخش دانشگاهی افزایش یافته است. از طرفی، تاکنون حضور ۲۶۱۹ ناشر در نمایشگاه کتاب قطعی شده و حضور ۲۵۰ ناشر در مراحل قطعی شدن است. 

در نمایشگاه کتاب تهران حدود ۶۰ ناشر خارجی حاضر خواهند بود و از ۸۴ نفر به عنوان شهروند – خبرنگار برای تولید محتوا دعوت به حضور شده است.

نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب

نمایشگاه کتاب

روز گذشته سایت بخش مجازی نمایشگاه کتاب در دسترس عموم قرار گرفت، تا مخاطبان نسبت به تهیه لیست خرید کتاب‌های خود اقدام کنند. از طرفی، ناشران تا هجدهم اردیبهشت فرصت دارند برای حضور در بخش مجازی نمایشگاه با مراجعه به سامانه book.icfi.ir نسبت به آماده سازی پنل مجازی، ویرایش قیمت کتاب‌ها، تعداد کتاب‌های موجود، آماده‌سازی پنل پست کتاب و … خود اقدام کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - اخلاق مخلصانه یا قرآنی در کلام علامهطباطبایی

سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» در دو بخش مجازی و حضوری از نوزدهم تا بیست‌و‌نهم اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

خبرنگار: نفیسه خلیلی


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

تلوبیون همراه نامزد‌های ریاست جمهوری در انتخابات-تایمز

سامانه تلوبیون به عنوان نخستین سرویس ایرانی پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صداوسیما مانند ایران‌صدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *