فیلترهای سرامیکی ریخته گری

نگاه دولت به مسائل اقتصادی صرفا اقتصادی است نه سیاسی-تایمز


 

علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هم حجم تجاری ماه فروردین به نسبت سال‌های گذشته افزایش یافته است و هم تراز مثبت شده است. امیدواریم این امر مصداق «سالی که نکوست از بهارش پیداست» باشد و بتوانیم امسال را با منابع ارزی خوب جلو ببریم.

وی با اشاره به برنامه‌های دولت برای تسهیل ازدواج، گفت: در زمینه تسهیلات تکلیفی نگاه دولت روشن است و شوخی هم با کسی ندارد. هم در جلسات شورای عالی مسکن، هم عملکرد سازمان مالیاتی در حوزه‌ای که قانون ضمانت اجراهایی برای پرداخت‌نشدن تسهیلات مسکن و هم در اصلاح ترازنامه بانک‌ها این جدیت را نشان داده و امسال هم امیدواریم بتوانیم تسهیلات ازدواج را بهتر پرداخت کنیم.

بهادری جهرمی یادآور شد: در دوره‌ای افرادی که سوابق سیاسی داشتند برای کشور تصمیم‌گیری اقتصادی می‌کردند و نتایج آن هم بر همه مشخص است. نرخ رشد نقدینگی ۴۲ درصد که تحویل این دولت شد از نتایج همان تصمیمات است. طبیعی است وقتی آن چهره‌های سیاسی می‌بییند مدیریت اقتصادی دولت موفق شده نرخ رشد نقدینگی ۴۲ درصدی را به ۲۳ درصد کاهش دهد، برای جلوگیری از مقایسه عملکردها فضاسازی رسانه‌ای کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  انتقاد قالیباف درباره فرآیند ثبت‌نام داوطلبان برای دورهدوازدهم مجلس

بهادری جهرمی تصریح کرد: نگاه دولت در مسائل اقتصادی، اقتصادی است و مشابه آن عزیزان سیاسی نیست. امیدوارم این عزیزان برای دیده‌شدن راهکارهای دیگری انتخاب و در مدل‌های دیگری اظهارنظر کنند. امیدواریم با نگاه اقتصادی مشکلات به ارث رسیده و تورم بالا و نرخ رشد نقدینگی بالا، نرخ بیکاری بالا و رکورد اقتصادی را که در مسیر درمان قرار دارد با سرعت بیشتری درمان کنیم.

 


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

رونمایی از خودروی «ری‌را» در حیاط دولت

۱۰:۰۹ – ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ در حاشیه جلسه امروز هیات دولت ،از ۱۰ خودرو «ری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *