فیلترهای سرامیکی ریخته گری

هدف ما این است که تمام ارتشیان هنگام بازنشستگی صاحب خانه باشند

ایسنا/خراسان رضوی فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه هدف ما این است که تمام ارتشیان هنگام بازنشستگی صاحب خانه باشند، گفت: ما می‌خواهیم هیچ کدام از بازنشستگان ارتش دغدغه مسکن نداشته باشند.

سرتیپ کیومرث حیدری صبح امروز در مراسم افتتاح ۹۱۲ واحد منزل سازمانی ارتش که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: منزلت اجتماعی کارکنان نیروهای مسلح باید هر روز ارتقا یابد. این منزلت و معیشت بر سه رکن حقوق و مزایا کارکنان، خانه سازمانی و خانه شخصی استوار است و ما در هر سه رکن موفقیت‌های خیلی خوبی داشتیم.

وی افزود: خانه‌های سازمانی برای ارتش سرمایه جاری اند، زیرا همواره می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. ما برای ۲۳ هزار واحد برنامه‌ریزی کردیم و تا نهایتا مهرماه سال آینده ۱۶ هزار واحد تحویل داده خواهد شد. تمام منابع اجرای این طرح، از طریق نیروی زمینی ارتش تامین می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش بیان کرد: در حوزه ساخت خانه شخصی هم طرح کوثر را شروع کردیم و هدف‌گذاری کوتاه‌مدت ما ساخت بیش از ۲۵ هزار خانه شخصی است و پیشرفت‌های خیلی خوبی هم داشتیم. از پایان سال ۱۴۰۳ تمام کارکنان نزاجا که بازنشست می‌شوند، حتما یک باب خانه شخصی از ارتش تحویل خواهند گرفت.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  پیام تسلیت فرمانده‌کل قوا به امیر پوردستان

پیش‌بینی بیش از ۳۰۰۰ واحد سازمانی در شمال شرق

همچنین امیر رضا آذریان، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا نیز در بخش دیگری از این مراسم، با اشاره به تاکیدات رهبری مبنی بر لزوم توجه به معیشت کارکنان ارتش، عنوان کرد: امروز در مشهد مقدس ۲۸۰ واحد منزل سازمانی برای کارکنان ارتش افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: در سطح قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش، ساخت ۳۰۳۸ واحد منزل سازمانی پیش‌بینی شده که تا این لحظه بیش از ۶۴۰ واحد ساخته و از این تعداد، ۲۸۰ واحد امروز تحویل داده می‌شود.

آذریان با تشریح آمار منازل سازمانی ارتش در سطح شمال شرق کشور که یا تحویل داده شده اند یا در دست ساخت اند، گفت: در تربت حیدریه ۳۳۶ واحد، در تربت جام ۲۸۸ واحد، در گناباد ۵۶ واحد، در قوچان ۲۵۲ واحد، بیرجند ۲۶۴ واحد، نهبندان ۹۰ واحد، بجنورد ۶۰ واحد، گرگان ۳۰۰ واحد و شاهرود ۴۲۸ واحد در دست ساخت یا تاکنون تحویل داده شده‌اند. به طور دقیق، تاکنون ۶۸۱ واحد تحویل داده شده و بیش از ۲۳۰۰ واحد در دست ساخت اند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: در فرماندهی و مدیریت بایداشراف اطلاعاتی وجود داشته باشد

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جزئیات جدید از جلسه دفاع غیرقانونی محکوم امنیتی در دانشگاه تهران/ اساتید تعلیق شده چه کسانی هستند؟

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تایمز، هفته گذشته و در آستانه آغاز سال تحصیلی، انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد