فیلترهای سرامیکی ریخته گری

هرگونه صدور ویزا برای اربعین باید در خارج از استان خوزستان باشد-تایمز


سردار سید مجید میراحمدی دبیر ستاد اربعین در جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: تجارت مرزی در ایام اربعین یک دقیقه هم نباید قطع شود. 

وی اظهار کرد: در خصوص اتباع هیچ تصمیمی در غیر از تصمیم ستاد اربعین حسینی نباید گرفته شود. 

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور بیان کرد: هرگونه صدور ویزا، برگ خادم و دفترچه خادم برای اتباع باید خارج از استان خوزستان صورت گیرد. 

میراحمدی اضافه کرد: باید زیر ساختی آماده شود تا اتباع بتوانند در شهر خود گذرنامه دریافت کنند. 

وی با بیان اینکه باید درباره اتباع خارجی تصمیم‌گیری شود، گفت: اتباع پاکستانی باید حتما از اتوبوس‌هایی که وارد کشور می‌شوند به مرز‌ها مراجعه کنند و مسیر‌ها تردد همان مسیر‌های سال گذشته است.

دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت: مسیر افعانستانی‌ها برای مراسم اربعین همان مسیر سال قبل است. 

وی اظهار کرد: دو الی سه مدل را فراجا پیش‌بینی کرده و همه چیز باید در استان‌ها باشد و هر اقدامی باید خارج از استان خوزستان انجام شود. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  حضور وزارت دفاع در نمایشگاه بین المللی دفاعی بلاروس

میراحمدی بیان کرد: سه جاده مربوط به چذابه بخش اعظمش انجام شده و گره‌هایی ارتباطی وجود دارد که باید بر روی آن سرمایه‌گذاری شود.

دبیر ستاد اربعین گفت: عراقی‌ها پذیرفتند که زائر ما از اول صفر می‌رود و موکب عراقی از ۱۲ صفر فعال می‌شوند لذا باید عزت زائر را حفظ کنیم، چون اگر بعد از دوازدهم صفر به زائران خدماتی ندهیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد. 

وی ادامه داد: ما باید از اول صفر تا ۱۲ صفر به زائران خدمات دهیم و باید جریان موکب‌های ما عوض شود، چون عزت زائران عزت جبهه مقاومت است و در سال‌های قبل صحنه‌های بدی دیدیم. 

میراحمدی بیان کرد: کمک ارزی را به موکبی انجام دهید که از اول تا ۱۲ صفر خدمات می‌دهد، اما موکبی که دوست دارد روز اربعین خدمات دهد موضوع ما نیست، چون آن موکب برای دلش کار می‌کد.

معاون امنیتی انتطامی وزیر کشور با بیان اینکه با فصل گرما مواجهیم و باید غذا‌های سرد منتقل و سردخانه فراهم شود، گفت: ایرلاین ایرتور خودش غذا تهیه کرده بود و آن را توزیع کرده و باید از خدماتشان استفاده شود همچنین باید از خدمات ترابری هوافصای سپاه استفاده شود.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  دیدار رئیس مجلس با رئیس‌جمهور منتخب

همچنین سردار شرفی جانشین فرمانده فراجا در این جلسه گفت: دوست نداریم در مرز ویزا بدهیم و اگر در استان مبدا صورت بگیرد بر مبنای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم.

وی ادامه داد: همزمان با سیل جمعیت زائران عبور کامیون‌ها مشکل‌ساز است البته نباید تجارت نباید تعطیل شود. 

محمودی معاون اجرایی ارتش هم در این جلسه گفت: ارتش در مرز‌های شش گانه در خدمت مردم است. چند کارخانه یخ را می‌خواهیم توسعه دهیم.


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

عاشورا و کربلا موجب پیروزی ملت در دفاع مقدس شد

۱۵:۰۰ – ۲۶ تير ۱۴۰۳ محسن رضایی در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: اگر از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *