آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

هشدار به مسافران ترکیه

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: با توجه به وقوع زلزله‌های اخیر در کشور ترکیه و تصمیم مقامات این کشور برای اسکان اضطراری زلزله‌زدگان در هتل‌ها، هموطنانی که قصد سفر به این کشور را دارند، پیش از انجام سفر از قطعیت در تامین محل اقامت خود اطمینان کامل حاصل کنند.

به‌گزارش ایسنا، یحیی نقی‌زاده محجوب گفت: با توجه به وقوع زلزله‌های اخیر در بخشی از کشور ترکیه و  اخبار اعلام شده مبنی بر اینکه مسؤولان این کشور تصمیماتی برای اسکان زلزله‌زدگان در اماکن اقامتی رسمی از جمله هتل‌های مناطق گردشگری، مانند آنتالیا گرفته‌اند، ضروری است تمام هموطنان که قصد سفر به ترکیه را دارند در زمان خرید بسته‌های سفر با دقت موضوع تامین محل اقامت و مشخصات آن را مورد توجه و تاکید قرار دهند.

او افزود: در بخشنامه‌ای به ادارات و دفاتر خدمات مسافرتی کشور ابلاغ شده است در طراحی تور به مقاصد گردشگرپذر کشور ترکیه و فروش بسته‌های سفر نسبت به پیش‌بینی تدابیر احتیاطی و تضامین لازم در وضع موجود ترکیه اقدام کنند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اعلام ممنوعیت‌های ترافیکی تعطیلات آخرهفته و عیدقربان درجاده‌ها

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تاکید کرد: هرگونه پیگیری‌های آتی برای رسیدگی به شکایات و ادعاهای مسافران، به نحوه و شرایط توافق‌های مکتوب و اسناد ابرازی آن‌ها با دفاتر خدمات مسافرتی بستگی دارد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جمع‌آوری بیش از ۱۷۰۰۰ تن پسماند در پیاده‌روی اربعین در مرزها و شهرهای عراق

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، حسین نظری امروز در جریان یکصدوهفتادونهمین جلسه شورای شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد