دوشنبه , ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

واکنش مددی به برگزار نشدن بازی تیم ملی امید و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی

مدیر ورزشگاه آزادی با بیان این که بازیها در ورزشگاه آزادی تابع قرارداد قانونی و تشریفات قانونی است، گفت: طبق قوانین، تیم های ملی و باشگاهی برای بازی در این مجموعه باید قواعد قانونی را رعایت کنند.

احمد مددی در رابطه با انجام نشدن دیدار تیم ملی فوتبال امید و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: ضمن احترام به تمام مدیران و مسوولین تیم های ملی و باشگاهی کشور بویژه تیم ملی امید که برای این عزیزان آرزوی موفقیت دارم، باید تاکید کنم که بازی در ورزشگاه آزادی تابع قوانین و مقررات است و باید پایبند قوانین و مقررات باشیم.

وی گفت: ما همیشه با فدراسیون فوتبال تعامل داشته‌ایم و مانعی برای عدم برگزاری مسابقات وجود ندارد و تمام بازیهای ملی و بین المللی در ورزشگاه آزادی با بالاترین کیفیت برگزار می‌شود.

مددی خاطرنشان کرد: بحث بازی در آزادی تابع یکسری قوانین و مقررات است و باید برای هر بازی قرارداد منعقد شود، به عنوان‌ نمونه؛ دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای هر فصل و به تعداد بازیهای لیگ برتر و جام حذفی در آزادی قرارداد منعقد می‌کنند و میزان تعرفه آن تابع نظر کارشناسان رسمی دادگستری است و این مساله در خصوص بازی تیم فوتبال امید با پرسپولیس نیز صدق می‌کرد.

مدیر ورزشگاه آزادی تصریح کرد: با وجود این که قرارداد تیم ها و باشگاه ها با آزادی طبق تعرفه مصوب شده است، متاسفانه طی چند روز گذشته برخی رسانه ها در این زمینه شیطنت کرده اند و درک درستی از روند قانونی این موضوع ندارند.

وی در پایان با بیان این که از پایان سال گذشته تاکنون زمین چمن آزادی به حال خود رها نشده و در حال بهسازی زمین چمن هستیم، گفت: سال گذشته آزادی چون‌ میزبان برگزاری رقابت های زیادی بود، امسال در حال بهسازی زمین چمن آزادی هستیم تا با بالاترین کیفیت آن را برای بازیهای تیم های ملی و باشگاهی آماده کنیم.

انتهای پیام

حتما ببینید

شهرخبر – ستاره تیم ملی آماده برای درخشش در تیم قلعه نویی

پیشنهاد میکنیم ببینید : تعجب سرمربی هند از کیفیت تیم ملی زنان ایران شاگردان اسکوچیچ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *