فیلترهای سرامیکی ریخته گری

واکنش وزیر بهداشت به خبر "کاهش ظرفیت پزشکی"

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، بهرام عین اللهی در گفت‌وگویی تلویزیونی در واکنش به خبری مبنی بر کاهش ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته پزشکی اظهار کرد: ما سال گذشته ظرفیت پذیرش در رشته پزشکی را افزایش دادیم و به تعهدات قانونی خود عمل کردیم.

وی افزود:  سال گذشته علیرغم تصویب افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت پذیرش، ما این ظرفیت را ۲۷ درصد افزایش دادیم که باعث پذیرش ۷۰۰ نفر دانشجوی اضافه شد.

وزیر بهداشت ادامه داد: در سال جاری نیز به تعهد خود مبنی بر افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت پذیرش دانشجوی پزشکی در مقطع عمومی عمل خواهیم کرد و فصل‌الخطاب ما مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

به گزارش تایمز، در سال ۱۴۰۰ افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت پزشکی در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب و مقرر شد میزان پذیرش پزشک از سال ۱۴۰۰ که معادل ۸۰۰۰ نفر بوده است در سال ۱۴۰۱ به ۹۶۰۰ نفر و در سال جاری نیز به ۱۱ هزار و ۵۲۰ نفر برسد اما دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که ظرفیت پذیرش در سال جاری نسبت به میزان مصوب کاهش یافته است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - حذف مصرف این صیفی قرمز در کنار غذا 72 بیماری گوارشیو کلیوی و مجاری ادراری را به وجود آورد

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

سیستم ایمنی شما با این خوراکی‌ها ضعیف می‌شود

سیستم ایمنی بدن نقش مهم و اساسی را در شناسایی و مبارزه با مهاجمان خارجی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد