آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

وزیر بهداشت وارد عراق شد/ بازدید بازرسان وزارت بهداشت از ۵۰۰ موکب در عراق

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تایمز، وزیر بهداشت به منظور بازدید از امکانات بهداشتی و درمانی در خدمت رسانی اربعین و دیدار با مقامات عراقی، صبح روز گذشته وارد استان نجف اشرف کشور عراق شد.

بهرام عین اللهی به همراه دکتر محمد الغزالی، مدیرعامل سلامت عمومی استان نجف و حسن ابوالقاسمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از موکب درمانی غدیر در جوار حرم مطهر حضرت علی(ع) نجف بازدید کرد.

موکب درمانی غدیر با حضور بیش از ۱۰۰ پزشک عمومی، متخصص، فوق تخصص و پرستار از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله با بیش از ۴۰ تخت در نجف اشرف مشغول خدمت رسانی به زائران اربعین است.

براساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، تیم بهداشت محیط اعزام شده از سوی وزارت بهداشت به کشور عراق، ۶۲۵ مورد بازرسی کلی، ۵۲۵ مورد بازرسی از موکب‌های موادغذایی و اسکان زائرین، ۱۰۰ مورد بازرسی درمانگاه و ۶۱۳ مورد کلرسنجی منابع آب انجام داده است.

براساس این گزارش، تعداد موکب و درمانگاه با عرضه غذا در ظروف یکبار مصرف مناسب ۶۱۲ مورد، تعداد موکب و درمانگاه با عرضه نوشیدنی گرم در ظروف یکبار مصرف مناسب ۶۱۲ مورد و تعداد موکب‌های با تهیه و توزیع غذا با درجه حرارت مناسب، ۵۱۲ مورد، محاسبه شده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  کاهش درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی / احتمال شکل‌گیری موجهفتم کرونا در اواخر فروردین

بهداشت و درمان , وزارت بهداشت , بهرام عین‌اللهی , کشور عراق , اربعین ,

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

پودر اسپیرولینا

۱۰ نمونه از فوائد ناشناخته این ماده غذایی برای سلامتی

اسپیرولینا نوعی جلبک است که در آب شیرین یا نمک رشد می کند. این مکمل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد