فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پاسخ رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی به یک سؤال مهم؛ آیا داوری به سود تیلور و علیه یزدانی بود؟ + فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، یکی از مهم‌ترین مبارزه‌های روز دوم کشتی آزاد قهرمانی جهان، فینال بین «حسن یزدانی» و «دیوید تیلور» آمریکایی بود که بار دیگر با برتری تیلور به پایان رسید.

وقت اول این مبارزه یک صحنه مشکوک داشت که چلنج اتفاق افتاد و هیئت ژوری به بررسی صحنه پرداخت و در نهایت چلنج مورد به سود تیلور اعلام شده و کشتی‌گیر آمریکایی فاصله خود را با حسن یزدانی زیاد کرد؛ فاصله‌ای که کشتی‌گیر کشورمان دیگر نتوانست جبرانش کند و در نهایت هم با ضربه فنی، مبارزه ششم او مقابل حریف آمریکایی به پایان رسید.

بعد از این اتفاق با چند داور سطح اول کشتی کشورمان صحبت کردیم که تأیید کردند رأی هیئت ژوری کاملاً درست بود و هرچند همه آنها همراه با مردم ایران از شکست کاپیتان تیم ملی ناراحت شدند، اما رأی هیئت ژوری طبق خط به خط کتاب قانون داوری اتفاق افتاده است. با توجه به اینکه در طول مسابقات، داوران اجازه مصاحبه ندارند، نمی‌توانیم صحبت‌های آنها را منتشر کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ایتالیا از رسیدن به جام جهانی بازماند

بعد از مسابقه فینال ۸۶ کیلوگرم، «آنتونیو سیلوستری» رئیس کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی، «محمد مصلایی‌پور» داور S1 و مدرس اتحادیه جهانی را صدا کرده و در مورد صحنه مشکوک این مبارزه و درست بودن رأی هیئت ژوری صحبت کرد. در واقع رئیس هیئت اتحادیه جهانی نیز بر نظر هیئت ژوری صحه گذاشت.

جالب اینجاست که حتی هیئت ژوری می‌توانست دو امتیازی که به حسن یزدانی داد را ندهد و فقط چهار امتیاز به تیلور بدهد چون در قانون تعریف شده اگر کسی که حمله انجام می‌دهد، تغییر جهتی در حمله‌اش ایجاد نشود، امتیاز درشت برای اوست. دست تیلور تا آخرین لحظه باز نشده و دو شانه حسن یزدانی هم کاملاً به تشک چسبیده و امتیاز درشت برای دیوید تیلور بوده است. بنابراین هیچ اشتباه داوری در کشتی فینال دو کشتی‌گیر اتفاق نیفتاده است.

.

انتهای پیام/؛

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

درویش: هواداران ناراحت هستند چون دوست داشتند ببریم مثل خود ما/ لوکادیا را هم بدون نظر گل‌محمدی جذب کردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تایمز، «رضا درویش» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از شکست ۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد