آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پایان جدال نفس‌گیر با آتش در ساختمان خیابان بهار / آغاز عملیات لکه‌گیری و تخلیه دود

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از اطفای حریق ساختمان اداری – تجاری در خیابان بهار تهران پس از گذشت بیش از ۱۰ ساعت از وقوع آن خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا دراین باره گفت: سرانجام بعد از گذشت بیش از ۱۰ ساعت از وقوع حریق در ساختمان اداری – تجاری واقع در خیابان بهار، آتش‌نشانان موفق به اطفای حریق در این ساختمان شده و در حال حاضر عملیات لکه‌گیری و تخلیه دود در حال انجام است. 

وی با بیان اینکه این یکی از ماموریت‌های آتش‌نشانی بود، گفت: ده ها آتش‌نشان از چندین ایستگاه از صبح امروز و زمان اعلام وقوع حریق در محل حادثه حضور داشتند و سرانجام پس از گذشت بیش از ۱۰ ساعت موفق به مهار و اطفای شعله‌های آتش شدند و پس از آن نیز عملیات لکه گیری و تخلیه دود آغاز شد که همچنان در حال انجام است. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه در این حادثه رضا دارابی، فرمانده با تجربه و شجاع ایستگاه ۱۲۰ سازمان آتش‌نشانی به شهادت رسید، گفت: دو سه نفر از آتش‌نشانان نیز دچار آسیب دیدگی سطحی شدند که خدمات درمانی را دریافت کردند. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تعداد کشته‌شدگان زلزله در سوریه و ترکیه افزایش یافت

ملکی پیش بینی کرد که تا یکی دو ساعت آینده ماموریت نفس گیر آتش‌نشانان در محل ساختمان ۱۰ طبقه اداری – تجاری در خیابان بهار به پایان رسیده و عوامل آتش‌نشانی به ایستگاه‌های خود بازگردند. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران همچنین درباره وضعیت ایمنی این ساختمان گفت: این ساختمان که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد، در گذشته از آتش‌نشانی اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

برابر مشاهدات خبرنگار ایسنا از محل حادثه تیم‌های مهندسی شهرداری تهران به منظور کنترل وضعیت ساختمان همچنان در محل حضور دارند.

پیگیری‌های ایسنا از پلیس نیز حاکی از آن است که تا زمان ایمن‌سازی کامل مسیر و نیز تخلیه کامل نیروهای امدادی ممنوعیت ترافیکی اعمال شده در این مسیر پابرجا خواهد بود.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جمع‌آوری بیش از ۱۷۰۰۰ تن پسماند در پیاده‌روی اربعین در مرزها و شهرهای عراق

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، حسین نظری امروز در جریان یکصدوهفتادونهمین جلسه شورای شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد