فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پخش «زخم‌کاری» در جشنواره تابستانه تلویزیون

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تایمز، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشنی «مرتضی»، «زخم‌کاری»، «واگن شماره ۲»، «بعد از تو»، «گنجینه شهر هویجی»، «فوتبال‌دستی»، «اختانوردان و غارهای زیر دریا»، «عروسک‌های زشت»، «ماجراهای رمه دوست ربات من»، «شجاع»، «پنالتی»، «بتمن علیه لاک پشت های نینجا» و «مورچه» از شنبه ۱۴ مرداد ماه تا چهارشنبه (۱۸ مردادماه) از شبکه‌های پنج، کودک و امید پخش می‌شود.

شبکه پنج و پخش زخم‌کاری و مرتضی

– فیلم تلویزیونی «مرتضی» به کارگردانی «محمد حمزه‌ای»، یکشنبه ۱۵ مردادماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: جسد شخصی به نام مرتضی در بیابان‌های اطراف تهران پیدا می‌شود و مشخص می‌شود که او به خاطر قتل در زندان بوده و همسرش ستاره از وی جدا شده است. پلیس به برادر همسر وی، حمید مشکوک می شود. ولی بعد متوجه می شوند که او فقط به خاطر مهریه خواهرش با مرتضی درگیری داشته است. مرتضی به خاطر قتل یک جوان کیف قاپ که به طور اتفاقی به وجود آمده بود به زندان رفته بود و حسین آقا شخصی که تنها آشنای مرتضی بود با گذاشتن وثیقه او را از زندان آزاد کرده بود و … .

محمد حاتمی، سعید زارع، فرشته مرعشی، فرزاد باقری، مهدی صباغی، اکبر آیین، غلامرضا رمضانی، ارشیا توکلی، میثم رازفر، ساناز فلاحی فرد، پوپک رنجبر و مهرداد ضیایی در تله فیلم «مرتضی» بازی کرده‌اند.

– فیلم تلویزیونی «زخم‌کاری» به کارگردانی «محمد حمزه‌ای»، ‌دوشنبه ۱۶ مرداد ماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: نگار و بهرام به هم علاقمندند ولی آقای ذبیحی پدر نگار با ازدواجشان مخالف است بهرام یک هکر است که قبلا یک بار به زندان افتاده است. از  جواهر فروشی آقای سعادتمند سرقت می شود و بعد هم ذبیحی را که از فرش فروشی بیرون می آید می گیرند و بعد پلیس او را بازداشت می نماید. در تحقیقات پلیس مشخص می شود یک نفر که شبیه بهرام است با یک زن و مرد دیگر دزدی را انجام داده اند و پلیس آنها را مرده در یک ویلای خارج شهر پیدا می کند و بهرام فقط به خواست ذبیحی دوربین های سعادتمند را هک کرده است و تمام نقشه های بعدی و کشتن افرادی که دزدی را انجام داده‌اند با نقشه ذبیحی انجام شده است و بعد از دزدی سارقین را با مشروب آلوده کشته است تا … .

محمد حاتمی، امیر سماواتی، علیرضا ساوه درودی و مجتبی فلاحی در فیلم تلویزیونی «زخم کاری» بازی کرده‌اند.

– فیلم تلویزیونی «واگن شماره ۲» به کارگردانی «مجید وحیدیان»، ‌سه‌شنبه ۱۷ مردادماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان «واگن شماره ۲» در قطار تهران، مشهد اتفاق می‌افتد که یک قطعه ضروری در صنعت پتروشیمی قرار است به وسیله قطار به مشهد منتقل شود اما عناصر ضد انقلاب با بمب گذاری در قطار سعی دارند در این پروژه اخلال ایجاد کنند. بمب به صورتی کار می کند که در صورت کاهش سرعت قطار منفجر خواهد شد. از این جهت ماموران وزارت اطلاعات موظف می‌شوند ضمن حفظ سرعت قطار بمب را خنثی  کنند که …

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  جزئیاتی شنیدنی درباره ساخت دوباره پادگان اشرف/ حتی از یالمعیوب شیر هم نگذشتیم!

جعفر دهقان، عبدالرضا اکبری و قاسم زارع در فیلم تلویزیونی «واگن شماره ۲» ایفای نقش کرده‌اند.

– فیلم تلویزیونی «بعد از تو» به کارگردانی «اکبر تحویلیان»، چهارشنبه ۱۸ مردادماه ساعت ۱۰ صبح از شبکه پنج پخش می‌شود.

این فیلم درباره سرمه دختر جوانی است که پدرش تصادف می‌کند و کشته می‌شود و باید دیه چهار نفری را که با آنها تصادف کرده بدهد. در نتیجه سرمه باید آپارتمانشان را نیز ترک کند. او هیچ کسی را ندارد و به ناچار نزد مادرش که در کودکی او از پدرش جدا شده می رود. ولی او هم که ازدواج کرده و بچه هم دارد نمی تواند او را نگهدارد. سرمه آواره کوچه و خیابان می‌شود و به یک امامزاده پناه می برد ولی در آنجا هم نمی‌تواند شب بماند تا اینکه مرد خیری او را به کاراگاه خیاطی‌اش می‌برد که شب‌ها هم در آنجا بماند. ولی به او تهمت دزدی می‌زنند و …

نازنین پیر کاری، شراره رخام، رضا رضوی، سیروس میمنت، شبنم معززی و حسن اسدی در فیلم تلویزیونی «بعد از تو» بازی کرده‌اند.

شبکه کودک و عروسک‌های زشت

– انیمیشن سینمایی «گنجینه شهر هویجی» به کارگردانی «جی شیانگ»، یکشنبه ۱۵ مردادماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: مامور پنجه قهوه‌ای یک روباه مخترع است که ماموریت دارد وارد شهر هویجی شده و گنجینه مربوط به روباه ها را پیدا کرده و برای رئیس خود ببرد. او هنگام ورود به شهر سرش با جسم سختی برخورد می‌کند و دچار بی‌هوشی می‌شود. بعد از به هوش امدن متوجه شده که توسط خرگوش‌های ساکن شهر محاصره شده است.

آنها با تعجب از روباه در مورد هویتش سوال می‌کنند و بعد از پاسخ‌های بی‌ربط روباه خرگوش نابغه با مراجعه به دایره المعارف خود، روباه را نژادی از انواع خرگوش ها معرفی می‌کند. روباه در طول مأموریت خود سعی می‌کند اعتماد اهالی شهر را به خود جلب کند ابتدا وارد خانه مخترع شهر شده و با دستیار او که یک عنکبوت است طرح دوستی می‌ریزد و شروع به گشتن محیط می‌کند. در طول این جست وجو روباه از طریق یک لپ تاپ جاسوسی با رئیس خود در ارتباط است و گزارشات را برای او از میزان پیشرفت خود ارسال می‌کند. روباه برای بالا بردن اطمینان و اعتماد خرگوش‌ها به طریق مختلف و با اختراعات جدید به آنها کمک می‌کند که … .

– انیمیشن سینمایی «فوتبال‌دستی» به کارگردانی «خوان خوزه کامپانلا»، دوشنبه ۱۶  مردادماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - جمهوری اسلامی برف امسال را نخواهید دید + عکس کویریزد

این انیمیشن درباره‌ی پسر جوانی به‌نام آمادئو است که با بازیکن‌های مورد علاقه‌اش در ورزش فوتبال‌دستی، ماجراهای غیرمنتظره‌ای را رقم می‌زند … .

– انیمیشن سینمایی «اختانوردان و غارهای زیر دریا» به کارگردانی «بلر سیمونز»، سه‌شنبه ۱۷ مردادماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن با بازی سایمون گرینال، مایکل مورفی و ترزا گالاگر خواهیم دید: اختانوردان یک ماجراجویی زیر آب را آغاز می‌کنند و به مجموعه‌ای از غارهای چالش برانگیز می‌پردازند تا یک دوست کوچک هشت پا را به خانه خود بازگردانند تا به دریای کارائیب بروند اما … .

– انیمیشن سینمایی «عروسک‌های زشت» به کارگردانی «کلی آسبری»، چهارشنبه ۱۸ مردادماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

داستان از این قرار است که خندون دختری شاد در شهر عروسک‌های زشت است. او آرزو دارد به دنیایی بزرگتر برود و با کودکان همبازی شود اما در شهر زیبا پسری به نام لوو که نمی‌خواهد عروسک‌های زشت موفق به این کار شوند مقابل آنها می‌ایستد. سرانجام خندون موفق می‌شود بین شهرهای زشت و زیبا صلح و دوستی برقرار کند و …

شبکه امید با پنالتی و مورچه

– فیلم سینمایی «ماجراهای رمه دوست ربات من» به کارگردانی «استفان شیمک»، ‌شنبه ۱۴ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ژود منلی، جونیر براون، گریگ لاتس، کیت براسل و بیل جنکینز آمده است: رابرت نوجوانی است که مهارت زیادی در بازی‌های رایانه‌ای دارد و پدرش هم، در یک شرکت ساخت تجهیزات رایانه‌ای کار می کند. این شرکت در حال ساختن یک ربات مخصوص به مشکل برمی‌خورد و تصمیم می‌گیرد این ربات با نام مخفف رمه (ربات مصنوعی هوشمند) را منهدم کند. اما یک شب که رابرت با پدرش به شرکت رفته، به طور تصادفی رمه را در جایگاه وسایل اسقاطی می‌بیند، آن را برمی‌دارد و با خود به خانه می‌برد. میدان مغناطیسی رمه به طور تصادفی به میدان مغناطیسی مایکروفر آشپزخانه متصل می‌شود و موجب می‌شود که رمه زنده شود و تمام فعالیت‌هایی که برایش برنامه‌ریزی شده انجام دهد که … .

– انیمیشن سینمایی «شجاع» به کارگردانی «مارک اندروز، براندا چپمن و استیو پورسل»، ‌یکشنبه ۱۵ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: مریدا، شاهزاده‌ای پرجنب وجوش است و به تیر و کمان علاقۀ زیادی دارد. ملکه و شاه دوست دارند که مریدا مانند یک شاهدخت زندگی کند. آن‌ها یک مهمانی ترتیب می‌دهند که در آن خواستگارها با هم به رقابت بپردازند و شایستگی خود را اثبات کنند. مریدا که نمی‌خواهد آزادی خود را از دست بدهد، با پدر و مادرش مخالفت می‌کند و نظر آن‌ها را نمی‌پذیرد. او نزد یک جادوگر می‌رود و از او کمک می‌خواهد که … .

– فیلم سینمایی «پنالتی» به کارگردانی «شابهام سینگ»، ‌دوشنبه ۱۶ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  شهرخبر - بهره‌مندی از ظرفیت خیرین در زمینه حفظ قرآن

این فیلم با بازی لوکرام اسمیل، کی کی منون و شاشانک آرورا؛ داستانی از یک فوتبالیست هندی مشتاق است که به تیم فوتبال دانشگاه لکهنو می‌پیوندد. اما او برای رسیدن به رویای بازی در سطح ملی باید با با چالش‌ها و تبعیض‌های فراوانی روبرو می‌شود. لوکرام، یک علاقمند به ورزش فوتبال از مانیپور است. که در کالجی در لکهنو به نام SRMU ثبت نام می کند، این کالج به دلیل پرورش فوتبالیست‌های حرفه‌ای در سطح بین‌المللی شناخته می‌شود. هم اتاقی او، ایشوار سینگ، یک مهاجم در تیم دانشگاه است و به لوکرام کمک می‌کند تا وارد مسابقات انتخابی شود. او دستیار مربی پارت را تحت تأثیر قرار می‌دهد و او را برای یازده نفر بازیکن انتخاب می‌کند. با این حال، لوکرام به دلیل اصالت شمال شرقی خود با تبعیض از سوی دیگر بازیکنان و مسئولان مواجه است. او که دلسرد شده به روستای زادگاهش باز می‌گردد و … .

– انیمیشن سینمایی «بتمن علیه لاک پشت‌های نینجا» به کارگردانی «جیک کاستورنا»، سه ‌شنبه ۱۷ مرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: بتمن و لاک‌پشت‌های نینجا با هم متحد می‌شوند تا با شردر مبارزه کنند. در حالی که لاک‌پشت‌های نینجا به دنبال رد شردر وارد شهر گاتهام می شوند، با بتمن مواجه شده و به عنوان خلافکار با یکدیگر مبارزه می‌کنند. اما درگیری‌های آنها تا جایی ادامه می‌یابد که لاک‌پشت‌های نینجا و بتمن و بت‌گرل و دیمین وین با یکدیگر همدست شده و … .

– فیلم سینمایی «مورچه» به کارگردانی «جولین راپنو»، چهارشنبه ۱۸ مردادماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مالیوم پوغین، فرانسیس دامینز، لودیوین سنیه و لتیسیا دوش خواهیم دید: تیو پسری است که بعد جدایی پدر و مادرش با پدر زندگی می‌کند. پدر او که فردی است عصبی و پرخاشگر با این پرخاشگری اش به او آسیب می‌زند. تیو که علاقه زیادی به فوتبال دارد در تیم نوجوانان شهرشان بازی می‌کند اما در یک بازی حساس رفتار تند پدر باعث می‌شود که او از بازی محروم شود و بازی تعلیق می‌شود. این موضوع برای او بسیار سخت و آسیب زننده بود. مادر او وارد ماجرا می شود و تیو را نزد خود می برد. درگیری پدر و مادر بعد از این اتفاق بیشتر می شود. پدر تیو که احساس می کند پسرش را از دست داده است برای برگرداندن او تمام تلاشش را می‌کند. او تلاش می‌کند تا بازی را مجدداً اجرا کند و … .

انتهای پیام/

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

شکاف‌های عمیق بین مداحی جدید و قدیم / مداحی به کنسرت تبدیل می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تایمز، سومین نشست از سلسله نشست‌های تحلیل موسیقی مذهبی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد