فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پست برق کشاورزی اهواز به مدار برگشت

ایسنا/خوزستان مدیر امور انتقال ناحیه غرب اهواز شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: پست برق ۱۳۲ به ۳۳ و ۱۱ کیلوولت کشاورزی اهواز که به علت بارندگی‌های شدید دی ‌ماه دچار حادثه و از مدار خارج شده بود، با تعمیرات اساسی برق‌دار و وارد مدار شد.

امیر زبیدی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در بارندگی شدیدی که ۱۹ دی‌ ماه سال جاری رخ داد، پست برق ۱۳۲ به ۳۳ و ۱۱ کیلوولت پست برق کشاورزی اهواز دچار حادثه و پست از مدار خارج شد.

وی افزود: پس از بروز این حادثه با حضور نیروهای عملیاتی و انتقال بار به پست‌های همجوار، تعمیرات اساسی کلیدخانه ۱۱ کیلوولت آغاز شد و بخش‌های آسیب‌دیده در کمترین زمان ممکن مورد تعمیر و بهینه‌سازی قرار گرفت.

مدیر امور انتقال ناحیه غرب اهواز شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: تعویض و اورهال بریکر ۱۱ کیلوولت، تعویض و اورهال سکسیونر، تعویض CT وال‌بوشینگ ۱۱ کیلوولت، تعویض مقره ساپورت نگهدارنده باس بار ۱۱ کیلوولت، تعویض رله‌های بریکر و … از جمله اقدامات اساسی برای بهینه‌سازی قسمت‌های آسیب‌دیده پست کشاورزی اهواز بوده است.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها

زبیدی عنوان کرد: پست برق فوق توزیع کشاورزی در حال حاضر برق‌دار و در حال بهره‌برداری است.

وی افزود: با توجه به شرایط جوی حاکم، نیروهای عملیاتی و تعمیراتی این شرکت در آمادگی کامل هستند تا اثرات هر حادثه در شبکه را در کمترین زمان ممکن برطرف کنند.

به گزارش ایسنا، شرکت برق منطقه‌ای خوزستان مسئولیت انتقال برق در شبکه انتقال و فوق توزیع در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد را بر عهده دارد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

Check Also

عدم تعیین سقف اجاره در تورم‌های زیر ۳۰ درصد باید اصلاح شود-تایمز

فرشید ایلاتی  کارشناس سیاست گذاری مسکن در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *