فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پل معلق سرعین حضور گردشگران را دو چندان خواهد کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


به گزارش خبرنگار مهر، صدیف بدری صبح جمعه به همراه فرماندار سرعین و سایر فعالان حوزه گردشگری در بازدید از پل معلق سرعین اظهار کرد: این پروژه از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار سرعین در جذب و ماندگاری گردشگران و مسافران است که تا آغاز فصل گردشگری امسال آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی به آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های این پروژه به ویژه آب، برق، گاز و مخابرات اشاره کرد و گفت: قرار است این زیرساخت‌ها نیز سرعت اجرایی بیشتری گرفته و با بهبود شرایط جوی انتظار می‌رود راه دسترسی مناسب و مسیر ترددی ایمن از هر ۲ طرف برای این طرح گردشگری فراهم شده تا شاهد روان‌سازی تردد در این مسیر گردشگری باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرمایه‌گذار این پروژه از افراد با سابقه در اجرای پل‌های معلق در سطح ملی است و قطعا با تدبیری مناسب نسبت به احداث پارکینگ در این پروژه اقدام خواهد کرد تا گردشگران و مسافران در بازدید از پل معلق سرعین با مشکلی مواجه نشوند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  درخشش موزه‌های تاریخ طبیعی در آئین انتخاب موزه برتر (ایکوم) - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

بدری افزود: فازهای بعدی پل معلق سرعین مربوط به احداث اقامتگاه‌های بومی و محلی به ویژه صخره‌ای و همچنین شهر بازی و سایر مجموعه‌های تفریحی، توریستی، اقامتی و پذیرایی است که انتظار می‌رود در سال‌های آینده این فازها نیز عملیاتی و اجرایی شده و امکان بهره‌برداری آن با حضور گردشگران فراهم آید.

وی خاطرنشان کرد: در کنار رعایت اصول پدافند غیرعامل در فرآیند اجرای این پروژه، فرماندار تلاشگر سرعین قول مساعد داده تا راه دسترسی به این مجموعه گردشگری را از روستای اوجور و ورگه‌سران به بهترین شکل فراهم کند تا امکان خدمات‌رسانی اضطراری نیز در مواقع بحرانی در این مجموعه گردشگری فراهم شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با بهره‌برداری این طرح گردشگری تا آخر خردادماه پیش‌بینی می‌شود از آغاز فصل تابستان در این مجموعه حضور گردشگران داخلی و خارجی را شاهد باشیم تا بتوانند از پل سه طبقه‌ای شیشه‌ای منحصربه فرد در ورگه‌سران سرعین بهره‌مند شده و از زیبایی‌های این منطقه جذاب نیز لذت ببرند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  مطالبات آب بهای تاسیسات گردشگری یزد پیگیری شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز


Source link

الماس تراشکاری

Check Also

«مهراب کوه» دلفان ثبت ملی شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-تایمز

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر قهرمانی در سخنانی، اظهار داشت: باتوجه‌به مطالبه مردم شهرستان دلفان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *