فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پیام یک مسوول به تئاتر صاحبدلان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره سراسری و اولین دوره بین‌المللی رویداد تئاتر صاحبدلان پیامی منتشر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره ‌کل هنرهای نمایشی، در آستانه آغاز بخش بین‌الملل رویداد تئاتر صاحبدلان، محمدحسین فائزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین متنی را برای این رویداد منتشر کرد.

در متن پیام محمدحسین فائزی آمده است:

بسم‌الله

 تئاتر تمرین چگونه زیستن است؛ تجربه زیستنی متفاوت، از آنچه تاکنون بوده‌ایم؛ و این تجربه می‌تواند کشفی اسرارآمیز از زندگی‌ای نو را برای ما به ارمغان آورد. ارزش این کشف جایی برملا می‌شود که انسان را در مسیر تعالی و رشد الی‌الله قرار دهد و تمرین کند تا نقش‌های خداگونه و لذت‌بخش را در عمق وجودش نهادینه سازد.

آنجایی که معصومین به ما امر کرده‌اند «اگر صبور نیستی، خود را شبیه افراد بردبار کن»؛ این همان نمایش و نمایاندن است، همان تئاتر است در ژانر «تمرین خوب شدن». تئاتر لزوماً فرورفتن در یک نقش به‌صورت موقت نیست، بلکه می‌تواند تمرین خوب زیستن و نیز اسباب حکمرانی مادام‌العمر خدا در زندگی بشر باشد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  چالش «واکین فینیکس» برای نقش ناپلئون

خدای بزرگ را شاکریم که «صاحبدلان» بهانه انس با هنر دین‌پایه در قزوین عزیز شده است و امید که این درخت خوش‌برورو، بماند و ثمر بدهد. استان قزوین باافتخار، میزبان رویداد فاخر بین‌المللی صاحبدلان شده و اگر همت‌های بلند همراه شود، می‌تواند میزبان دائمی آن بماند. به سهم خودم از پرورندگان این شجره طیبه، که پابه‌پای رشد آن، جوانی و توان خود را صرف کرده‌اند، قدردانم.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در بخش مراقبت‌های ویژه | وضعیت نامساعد محمد شیری

فال ابجد | فال ابجد روزانه فال ابجد | فال ابجد امروز | خبرهای خوشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد