یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

پیگیری بازپس‌گیری اراضی ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری راکد در خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از پیگیری برای بازپس‌گیری اراضی ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری راکد در استان خبر داد و گفت: تلاش خواهیم کرد این زمین‌ها به سرمایه‌گذاران واقعی که به دنبال اشتغال و تولید هستند واگذار شوند.

علی مهدی پور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: قراردادهای سرمایه‌گذاری‌ای در استان وجود دارد که به آن‌ها زمین تخصیص داده شده اما این قراردادها دنبال نشده و طرحی اجرا نشده و یا طرح راکد مانده است.

وی افزود: در این زمینه ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در خوزستان وجود دارد که با گذشت سال‌های زیادی از زمان عقد قرارداد اما سرمایه‌گذار به تعهدات خود عمل نکرده است و آن زمین‌ها بلااستفاده و بلاتکلیف مانده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: به دلیل عمل نکردن به تعهدات از سوی این سرمایه‌گذاران، پیگیری‌های حقوقی در حال انجام است تا این اراضی بازپس‌گیری شوند و مجددا به سرمایه‌گذاران واقعی واگذار شوند تا شاهد فعالیت اقتصادی و تولید در این اراضی باشیم.

مهدی پور با بیان اینکه خوزستان از پیگیری حقوقی برای بازپس‌گیری اراضی ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری راکد در استان خبر داد و گفت: ۵۰۰ داوری حقوقی برای پس گرفتن اراضی صنعتی که سال‌های گذشته برای ایجاد واحد صنعتی به سرمایه‌گذاران واگذار شده و سال‌ها است هیچ اقدامی در آن‌ها انجام نشده در حال انجام است و امیدواریم با تعیین‌تکلیف این اراضی شاهد واگذاری این زمین‌ها به سرمایه‌گذاران واقعی باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان عنوان کرد: فرآیند بازپس‌گیری زمین‌های صنعتی که در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفته بسیار دشوار است اما تلاش خواهیم کرد تا براساس مستندات و قوانین این اراضی را به سرمایه‌گذاران واقعی که به دنبال تولید و ایجاد اشتغال در استان هستند واگذار کنیم.

انتهای پیام

حتما ببینید

توقیف ۱۹ لنج صیادی متخلف در صیدگاه بوسیف بندر امام

ایسنا/خوزستان سرپرست یگان حفاظت آبزیان شیلات خوزستان گفت: تعداد ۱۹ فروند لنج صیادی به اتهام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *