فیلترهای سرامیکی ریخته گری

پیگیری بازپس‌گیری اراضی ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری راکد در خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از پیگیری برای بازپس‌گیری اراضی ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری راکد در استان خبر داد و گفت: تلاش خواهیم کرد این زمین‌ها به سرمایه‌گذاران واقعی که به دنبال اشتغال و تولید هستند واگذار شوند.

علی مهدی پور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: قراردادهای سرمایه‌گذاری‌ای در استان وجود دارد که به آن‌ها زمین تخصیص داده شده اما این قراردادها دنبال نشده و طرحی اجرا نشده و یا طرح راکد مانده است.

وی افزود: در این زمینه ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در خوزستان وجود دارد که با گذشت سال‌های زیادی از زمان عقد قرارداد اما سرمایه‌گذار به تعهدات خود عمل نکرده است و آن زمین‌ها بلااستفاده و بلاتکلیف مانده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: به دلیل عمل نکردن به تعهدات از سوی این سرمایه‌گذاران، پیگیری‌های حقوقی در حال انجام است تا این اراضی بازپس‌گیری شوند و مجددا به سرمایه‌گذاران واقعی واگذار شوند تا شاهد فعالیت اقتصادی و تولید در این اراضی باشیم.

مهدی پور با بیان اینکه خوزستان از پیگیری حقوقی برای بازپس‌گیری اراضی ۵۰۰ قرارداد سرمایه‌گذاری راکد در استان خبر داد و گفت: ۵۰۰ داوری حقوقی برای پس گرفتن اراضی صنعتی که سال‌های گذشته برای ایجاد واحد صنعتی به سرمایه‌گذاران واگذار شده و سال‌ها است هیچ اقدامی در آن‌ها انجام نشده در حال انجام است و امیدواریم با تعیین‌تکلیف این اراضی شاهد واگذاری این زمین‌ها به سرمایه‌گذاران واقعی باشیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  توییت‌های دردسرساز ایلان ماسک برای دیپلماسی آمریکا

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان عنوان کرد: فرآیند بازپس‌گیری زمین‌های صنعتی که در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گرفته بسیار دشوار است اما تلاش خواهیم کرد تا براساس مستندات و قوانین این اراضی را به سرمایه‌گذاران واقعی که به دنبال تولید و ایجاد اشتغال در استان هستند واگذار کنیم.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

آغاز مذاکرات برای اعزام نیروی کار به عراق

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، در قرن بیست و یکم یکی از مباحث و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد