آخرین خبرها
فیلترهای سرامیکی ریخته گری

کشف بیش از ۴۰۰۰ داروی کمیاب و حیاتی از یک دلال در شمال تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس پایتخت از کشف بیش از چهار هزار قلم داروی قاچاق از یک انبار غیرمجاز در شمال تهران خبر داد.

سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی داروی حیاتی مورد نیاز بیماران خاص و سرطانی از سوی فردی در محله قلهک تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جریان تحقیقات ماموران مشخص شد که متهم داروهای کمیاب و حیاتی را از شبکه توزیع خارج و به قیمت‌های گزاف به فروش رسانده است، گفت: داروهای دپو شده از سوی این فرد در شرایط نامناسبی نگه‌داری شده و در اختیار دلالان دارو  قرار گرفته بود.  

مرادی با بیان اینکه محل دپو داروهای قاچاق و تقلبی در انبار یک واحد مسکونی قرار داشت، گفت:‌ پس از هماهنگی با مقام قضائی به همراه نمایندگان سازمان غذا و دارو دانشگاه شهید بهشتی از انبار داروها بازرسی شد که در جریان آن تعداد قابل توجهی داروهای کمیاب شیمی درمانی بیماران خاص به علاوه تعداد ۳۹۲۱ داروی قاچاق و تقلبی و تاریخ مصرف گذشته کشف و توقیف شد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  افزایش محدودیت ترافیکی راهپیمایی روز قدس در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس پایتخت با بیان اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش داروهای کشف شده ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در این راستا متهم اصلی پرونده نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

جمع‌آوری بیش از ۱۷۰۰۰ تن پسماند در پیاده‌روی اربعین در مرزها و شهرهای عراق

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، حسین نظری امروز در جریان یکصدوهفتادونهمین جلسه شورای شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد