یکشنبه , ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

۱۰۰ میلیارد برای تکمیل زیرگذر سنج شهرستان الیگودرز نیاز است

ایسنا/لرستان معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرگذر سنج شهرستان الیگودرز نیاز است.

گودرز بابا عباسی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کل طول  باند دوم داران – الیگودرز ۱۰۵ کیلومتر است که از این میزان، ۸۵ کیلومتر آن انجام شده و ۲۰ کیلومتر دیگر در دست اجرا داریم.

وی اضافه کرد: ۱۵ کیلومتر از چهار خطه دورود – داران تحت نظارت و اجرای شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور است که در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: در این مسیر تکمیل زیرگذرسنج شهرستان الیگودرز یکی از زیر پروژه‌هاست که ۷۰ درصد پیشرفت فیزکی دارد و ۴۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

باباعباسی عنوان کرد: ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرگذر سنج شهرستان الیگودرز نیاز است و که در صورت تامین اعتبار پایان سال مالی ۱۴۰۲، به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: تکمیل تقاطع غیرهمسطح شول‌آباد شهرستان الیگودرز یکی دیگر از زیر پروژه‌های داران – الیگودرز است که تاکنون برای آن ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: برای تکمیل این زیر پروژه (تقاطع غیرهمسطح شول‌آباد شهرستان الیگودرز) ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر نیاز است که در صورت تامین اعتبار به موقع تا پایان سال مالی ۱۴۰۲ تکمیل و به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، چهارخطه  داران -الیگودرز یکی از پرحادثه‌ترین نقاط استان محسوب می‌شود، تکمیل آن به یکی از مطالبات جدی مردم تبدیل شده است و چنانچه به بهره‌برداری برسد تمامی کامیون‌ها و خودروهایی که از مرکز کشور و استان‌هایی نظیر یزد و کرمان، قصد سفر به غرب کشور را دارند، باید از طریق اصفهان به مقصد خرم‌آباد، کرمانشاه، کردستان و ایلام عبور کنند و چهارخطه  داران -الیگودرز تنها مسیر دسترسی استان‌های مرکز به غرب کشور است.

انتهای پیام
 

حتما ببینید

توقیف ۱۹ لنج صیادی متخلف در صیدگاه بوسیف بندر امام

ایسنا/خوزستان سرپرست یگان حفاظت آبزیان شیلات خوزستان گفت: تعداد ۱۹ فروند لنج صیادی به اتهام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *