آخرین خبرها

۱۰۰ میلیارد برای تکمیل زیرگذر سنج شهرستان الیگودرز نیاز است

ایسنا/لرستان معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرگذر سنج شهرستان الیگودرز نیاز است.

گودرز بابا عباسی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: کل طول  باند دوم داران – الیگودرز ۱۰۵ کیلومتر است که از این میزان، ۸۵ کیلومتر آن انجام شده و ۲۰ کیلومتر دیگر در دست اجرا داریم.

وی اضافه کرد: ۱۵ کیلومتر از چهار خطه دورود – داران تحت نظارت و اجرای شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور است که در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: در این مسیر تکمیل زیرگذرسنج شهرستان الیگودرز یکی از زیر پروژه‌هاست که ۷۰ درصد پیشرفت فیزکی دارد و ۴۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

باباعباسی عنوان کرد: ۱۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل زیرگذر سنج شهرستان الیگودرز نیاز است و که در صورت تامین اعتبار پایان سال مالی ۱۴۰۲، به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: تکمیل تقاطع غیرهمسطح شول‌آباد شهرستان الیگودرز یکی دیگر از زیر پروژه‌های داران – الیگودرز است که تاکنون برای آن ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: برای تکمیل این زیر پروژه (تقاطع غیرهمسطح شول‌آباد شهرستان الیگودرز) ۲۰۰ میلیارد ریال دیگر نیاز است که در صورت تامین اعتبار به موقع تا پایان سال مالی ۱۴۰۲ تکمیل و به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش ایسنا، چهارخطه  داران -الیگودرز یکی از پرحادثه‌ترین نقاط استان محسوب می‌شود، تکمیل آن به یکی از مطالبات جدی مردم تبدیل شده است و چنانچه به بهره‌برداری برسد تمامی کامیون‌ها و خودروهایی که از مرکز کشور و استان‌هایی نظیر یزد و کرمان، قصد سفر به غرب کشور را دارند، باید از طریق اصفهان به مقصد خرم‌آباد، کرمانشاه، کردستان و ایلام عبور کنند و چهارخطه  داران -الیگودرز تنها مسیر دسترسی استان‌های مرکز به غرب کشور است.

انتهای پیام
 

درباره‌ی حسین محبی

با سلام خدمت کاربران عزیز بنده حسین محبی هستم در موضوعات مختلف باالاخص علوم انسانی مطلب می نویسم و درباره مسئل روز که مبتلابه عموم هست نوشته هایی که مفید باشد هم بازنشر می نمایم. نمونه مقالات تخصصی

حتما ببینید

ایران با یک کشور جدید توافق تجارت ترجیحی امضا می‌کند؟

پس از نهایی شدن عضویت ایران در چند گروه بین المللی و پیگیری سیاست‌های دوجانبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *