فیلترهای سرامیکی ریخته گری

۱۵۰ روستای کرمانشاه از اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند

ایسنا/کرمانشاه وزیر ارتباطات گفت: ۱۵۰ روستای باقی مانده کرمانشاه تا روز ملی کرمانشاه از اینترنت پرسرعت بهره‌مند می‌شوند.

عیسی زارع پور، امروز (جمعه) و در دومین روز سفر به استان کرمانشاه با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان سنقر و کلیایی، با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری کشور نیاز به کار مجاهدانه و عالمانه دارد، گفت: انتظاری که شخص رئیس جمهوری از همه ما دارد این است که برای خدمت به مردم سر از پا نشناسیم و با کار و تلاش بتوانیم برای مردم امید ایجاد کنیم.

زارع پور خطاب به مدیران شهرستان سنقر و کلیایی حاضر در جلسه شورای اداری تاکید کرد: بر این اساس ضروری است که شما مدیران برای حل مشکلات مردم و بهبود کیفیت زندگی و ایجاد امید مخصوصا در میان قشر جوان هر کاری که از دستتان بر می آید انجام دهید و این مهم امروز یک تکلیف ملی و شرعی است.

وی در ادامه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارها در شهر کرمانشاه گفت: امیدواریم ظرف شش ماه آینده شهر کرمانشاه و در ادامه یک به یک شهرستانها و شهرهای دیگر استان تحت پوشش قرار گیرد که با این اقدام سرعت اینترنتی که در اختیار مردم قرار می گیرد چند ده برابر خواهد شد. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  تعرفه آب، برق و گاز مشترکین پرمصرف، غیریارانه‌ای و پلکانیمحاسبه می‌شود

وزیر ارتباطات تصریح کرد: در این جلسه هم از فرماندار و مدیران شهری شهرستان سنقر و کلیایی درخواست می کنیم که کمک کنند تا روند اجرای این پروژه کوتاهتر شود تا این شهرستان نیز تحت پوشش فیبر نوری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه با اجرای پروژه فیبر نوری که زیر ساخت توسعه است، ظرف دو، سه دهه آینده کشور بیمه می شود، افزود: پروژه فیبر نوری پروژه مهمی است ما هم حمایت خواهیم کرد که به زودی سنقر نیز تحت پوشش قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه در کل استان کرمانشاه حدود ۱۵۰ روستا باقی مانده که مشکل ارتباطی دارند، گفت: اگر چه حدود ۹۰ درصد روستاهای شهرستان سنقر به شبکه ملی اطلاعات متصل هستند، اما ۱۸ روستا از ۱۵۰ روستای باقی مانده کل استان متعلق به شهرستان سنقر است و تلاش داریم که این روستاهای باقی مانده در سطح کل استان و شهرستان را تا روز ملی کرمانشاه در مرداد ماه سال آینده متصل کنیم. 

زارع پور پس از پایان جلسه شورای اداری، به روستای امیر عمران شهرستان سنقر رفت تا در بازدید میدانی وضعیت شبکه ارتباطی این روستا و روستاهای طول مسیر را بررسی کند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  افتتاح پروژه‌های گازرسانی شهرستان خرم‌آباد با بیش از ۳۷۰میلیارد ریال

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۶/۳۱؛ هشدار کاهش دمای هوا به زیر ۵ درجه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد