فیلترهای سرامیکی ریخته گری

۶۰ درصد حوادث رانندگی در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد

رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تاکید بر اینکه کاهش آمار قربانیان حوادث رانندگی نیازمند همتی عمومی است گفت: ۶۰ درصد حوادث در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می‌دهد این در حالیست که مکلف هستیم شرایط را ایمن و به نوعی مدیریت کنیم تا کمترین مشکلات را داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، پیرحسین کولیوند در هفدهمین همایش سراسری مدیران و رؤسای پلیس راهور فراجا که صبح امروز در سالن همایش‌های نورالرضا برگزار شد، مرگ و میرهای ناشی از تصادفات را به رنج توصیف کرد و گفت: امروز دور هم جمع شدیم تا با هم‌افزایی این رنج را کاهش دهیم، هر یک نفری که کمتر در تصادفات کشته شود، برای ما مهم است.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه کاهش آمار قربانیان حوادث رانندگی نیاز به یک  همت عمومی دارد، گفت: بین ما و مردم فاصله‌ای وجود ندارد. مکلف هستیم شرایط را ایمن کنیم و به نوعی مدیریت کنیم تا کمترین مشکلات را داشته باشیم و در بحث آموزش و فرهنگ‌سازی همه ما مسئولیت داریم از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  خطر سندرم التهابی مرتبط با کووید در کودکان بالای ۵سال

وی با اشاره به زلزله ترکیه و سوریه گفت: در حادثه اخیر ترکیه و سوریه، صد کشور در ترکیه برای خدمت‌رسانی حضور پیدا کردند اما تنها کشوری که مورد تشویق ترکیه قرار گرفت و صلیب سرخ جهانی از آن تقدیر کرد، هلال احمر ایران بود.

کولیوند در ادامه با اشاره به در پیش بودن نوروز اظهار کرد: امسال نوروز همراه با ماه مبارک رمضان است و به‌رغم اینکه تمام نیروهای خدماتی، امدادی و امنیتی در روزه هستند، مراقب مردم هستند و مراقبت‌های جاده‌ای را دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه همواره ۶۰ درصد حوادث در ۳۰ کیلومتری شهرها است، گفت: هر جا حادثه‌ای رخ می‌دهد، ما ناراحت می‌شویم؛ انشالله امسال جشن بزرگی داشته باشیم که اعلام کنیم در کاهش حوادث جاده‌ای موفق بودیم.

وی اظهار کرد: در جمعیت هلال احمر قرارگاهی را داریم که برای حوادث ترافیکی برنامه‌ریزی می‌کنیم و در زمینه فرهنگ‌سازی، پیشگیری و آموزش خود را دخیل می‌دانیم و جمعیت هلال احمر با تمام توان امسال در نوروز در خدمت مردم خواهد بود و آمادگی کامل داریم که سال خوبی را شروع کنیم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  ادامه خاموشی‌ها ۲ روز پس از توفان و یخبندان درکانادا

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

راز قتل پرماجرای مرد ثروتمند در لواسان و زن سالخورده در تهران فاش شد!

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، مرداد ماه سال ۱۳۹۹ بود که زن جوانی هراسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد