فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آتش سوزی یک گاراژ ۳ هزار متری در بزرگراه آزادگان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش‌سوزی یک گاراژ سه هزار متری در بزرگراه آزادگان خبرداد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این حادثه اظهارکرد:‌ در ساعت ۲:۵۲ بامداد امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک گاراژ واقع در بزرگراه آزادگان، خیابان مهتدی، حوالی میدان ایثار، به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی چهار ایستگاه آتش‌نشانی را به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت: محل آتش‌سوزی گاراژی به وسعت حدود سه هزار متر مربع بود که در آن چندین کارگاه کوچک و بزرگ وجود داشت و بیشتر کارگاه‌های آن دارای کاربری کارگاه رنگرزی مبل بود.مئ در این محل ظروف رنگ، اسکلت‌ و شاسی های آماده مبل و.. نگهداری می‌شد. این کارگاه‌ها وسعت‌ متفاوتی داشتند که از حدود ۲۰۰ متر تا ۴۵۰ متر نیز بودند. چند کارگاه نسبت به سایر مقاومت بیشتری داشتند و با مصالح ساختمانی ساخته شده بودند اما بیشتر کارگاه‌ها، اصطلاحا گلخانه‌ای بودند؛ یعنی مقاومت چندانی نداشتند و پوشش‌های روی آن مقاومت چندانی نداشت و قابل اشتعال است. این‌ها سقفی با حالت نیم استوانه‌ای دارد که از آن به عنوان کارگاه استفاده می‌شد. 

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  فراجا اجازه کاهش اعتبار و اعتماد جامعه به خود راندهد

آتش سوزی یک گاراژ ۳ هزار متری در بزرگراه آزادگان

وی گفت: زمانی که نیروها به محل رسیدند تقریبا هزار و ۵۰۰ متر، یعنی نیمی از این کارگاه شعله ور بود و با توجه به اینکه کارگاه ها کنار یکدیگر واقع شده بودند احتمال گسترش نیز وجود داشت. پوشش روی سقف‌ها در کارگاه های گلخانه‌ای نیز تخریب شده و سازه‌ها تقریبا از بین رفته بود. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار کرد: آتش‌نشانان عملیات را از چند طرف آغاز کردند که با حضور به موقع آتش‌نشانان و عملیاتی که در پیش گرفتند از سرایت شعله‌های آتش به بخش‌های دیگر جلوگیری شد. این حادثه مصدومیت یا تلفات جانی نیز نداشت و ساعت ۴:۲۰ بامداد عملیات به پایان رسید. 

آتش سوزی یک گاراژ ۳ هزار متری در بزرگراه آزادگان

انتهای پیام 

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

بازداشت ۲ برادر جنایتکار در جنوب تهران / قتل بی‌رحمانه مرد جوان با ضربات چاقو

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تایمز، صبح امروز دوشنبه ششم آذرماه، مرگ مشکوک مرد جوانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد