فیلترهای سرامیکی ریخته گری

آخرین وضعیت راه‌های فارس پس از سیل اخیر

درپی وقوع سیل در استهبان استان فارس، مدیر کل بحران و تجهیزات ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد که خسارتی به راه‌های اصلی و فرعی این استان وارد نشده است و در حال بررسی بیشتر راه‌های روستایی و ابنیه هستیم.

به گزارش ایسنا، بارش های تابستانی در استهبان استان فارس در روز جمعه (۳۱ تیرماه) باعث وقوع سیل در این منطقه و شهرستان نی‌ریز شد که بر اساس آخرین آمارهای اعلام شده تاکنون ۲۰ نفر در این حادثه جان خود را از دست داده اند و چندین نفر مفقود شدند.

غلامعباس بهرامی نیا – مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای – در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وضعیت راه‌های اصلی فرعی و روستایی استان فارس در پی وقوع سیل اخیر چگونه است؟ اظهار کرد: تاکنون گزارشی از بروز مشکل در راه‌های اصلی و فرعی استان فارس نداشتیم اما برای رسیدن به نتیجه دقیق‌تر به زمان بیشتری برای بررسی نیاز داریم.

پیشنهاد میکنیم بخوانید:  گوجه فرنگی و سیب زمینی؛ همچنان در صدر قیمت‌ها

وی با اشاره به اینکه خسارتی تا کنون برای راه‌های اصلی و فرعی استان فارس مشاهده نشده است، افزود: تاکنون گزارشی از خسارت به راه‌های روستایی استهبان نیریز و شهرستان های اطراف منطقه‌ای که سیل در آن اتفاق افتاد به دست ما نرسیده است اما برای بررسی و ارزیابی وضعیت راه‌های روستایی این استان باید زمان بیشتری را طی کنیم.

مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ادامه داد: مسلما خساراتی به راه‌های روستایی و ابنیه فنی روستاهای اطراف منطقه سیل‌زده وارد شده است که می‌توان به آب‌شستگی یا خسارت به پل‌های قدیمی این محورها اشاره کرد اما در حال حاضر آماده باش کامل به نیروهای خود در منطقه داده‌ایم و به محض اینکه شاهد خسارتی باشیم نسبت به بازسازی آن اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام

دانه چیا برای تیروئید

حتما ببینید

افزایش انگیزه سهامداری با دو تصمیم سازمان بورس

محمد حسین عسگری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تایمز، درباره کاهش زمان واریز سود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا میتوان کینوا را خام مصرف کرد